Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Chia sēklas

Otrapuse122

Otrapuse122

Lūdzu iesakiet, kuros lielveikalos var iegādāties Chia sēklas.

I-neta veikali nederēs.

Saulpurene

Maximā.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Dzintare

Rimi arī ir

Otrapuse122

Saulpurene

Kurā Maximā esat redzējusi un pie kādiem produktiem?

Dzintare
Kurā plauktā, pie kādiem produktiem ir Rimi?

Esmu meklējusi gan Rimi, gan Maximā, bet neesmu atradusi

kristel
Rīsi, griķi un citi tamlīdzīgie (rimi). Biotēka, zaļā govs, rawgardens - tas ja Rīgā, nu visās tajās eko-šmeko bodēs. Stokmanī utt. nudien čia sēklas ir visur, ja kādreiz tikai pāris vietās, tad tagad biezā slānī visur.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Otrapuse122

kristel
Paldies!

Jā, neesmu no Rīgas, tāpēc man der Rimi vai Maxima.

Rimi pie rīsiem un griķiem nav chia sēklas.

Saulpurene

Otrapuse122
Jelgavas lielajā Maximā čia sēklas ir blakus saulespuķu sēklām- 2 vietās- blakus dārzeņu nodaļai un tur kur visi žāvētie augļi/ogas.

Bet visvieglāk ir nogrābt kādu meitušku virssvārcī aiz rokas un noprasīt, vai un kur tās sēklas ir. Man parāda vienmēr visu, ko es nevaru atrast.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Otrapuse122

Saulpurene
Paldies!

teite

ja tiec Promo, tad tur ir čia sēklas paliels iepakojums par daudz labāku cenu kā te minētajos veikalos.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18365397
Lasīt vairāk