Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

D vit trūkums/hormoni?

Kr_FRANCE

Gribjēju padalīties kādā problēmā, varbūt kādai ir bijis līdzīgi.

Agrāk man bija čirkaini, biezi, kupli mati, normāla āda, nekad nav bijis pumpu. 2016. gada laikā kaut kas dīvains notika. Man sāka kļūt ļoti sausa āda, ziemas laikā sākās dermatīts, kurš pavasarī/vasarā pāriet, čirkainie mati kļuva pamazām par viļņainiem un pat taisniem, plāniem. Uz sejas sāka parādīties pumpas pa laukumiem, un tās nav spiežamās, vnk sarkanas pumpas - dari, ko gribi. Reizēm pat niez. Nesen manikīre arī pateica, ka jātaisa pauze no gēla nagiem, jo apakšējie nagi lokās kā papīrs.

Visu laiku domāju, kas par vainu, iešu veikt analīžes uz hormoniem un d vitamīnu. No vienas puses tās nevarētu bū hormonālās problēmas, jo agrāk, kad tādas bija, man bija ļoti veseliga āda utt, bet tagad visam vajadzētu būt ok, tomēr ķermenis signalizē kaut ko citu. Kad biju pie vienas frizieres, blakus strādājošā kosmetoloģe ieteica uztaisīt analīzes uz d vitaminu.

Vienkārši pirms eju, vēlējos pajautāt kādām pieredzējušām/zinošām galvām - kas tie par signāliem varētu būt/vai kādai tā ir bijis jau?

Paldies

DrArnicanesPrivatprakse

Labdien!

Nepieciešams veikt plašākas analīzes, jo cēloņi aprakstītajām sūdzībām var būt vairāki. D vitamīnu noteikt ir nepieciešams, bet jāveic arī citas analīzes. Tāds minimums būtu pilna asins aina, ferritīns, TSH, 25OH vitamīns D, kalcijs, glikoze, ALAT un GFĀ, bet papildus analīzes jau nozīmēs Jūsu endokrinologs vai ģimenes ārsts. Par sejas ādas izmaiņām vajadzētu konsultēties ar dermatologu.

Pēdējās izmaiņas: DrArnicanesPrivatprakse, 07.12.2017 12:33.


Dr. Arnicānes privātpraksē endokrinologa konsultācija pieejama nedēļas laikā

bibiiii

D vitamīna trūkums varētu izraisīt visu nosaukto, bet tad ir jābūt ļoti kritiski zemam viņam. Es arī ieteiktu ar endikrinologu konsultēties. Bet profilaksei Nateo vari sākt dzert, ja pašlaik nedzer nekādu, jo vajadzīgs viņš ir jebkurā gadijumā, tikai jautājums cik daudz.

Kā ar gaļu? Neesi pārstājusi to ēst?

PavlovaD

Lai ģimenes ārsts sūta uz analīzēm! izklausās diezgan kompleksa problēma. Nedomāju, ka vainojams tikai D vit deficīts. Vai iepriekš tika lietoti kādi vitamīni? kā ar stresu?

āda ir cilvēka vislielākais orgāns, un daži dakteri to sauc arī par trešo nieri, jo caur to izvadās toksīni. Tava āda signalizē, ka ķermenī ir par daudz toksīnu. Kosultēties pie dakteriem vajag, bet paralēli jādomā par toksīnu samazināšanu organismā un organisma attīrīšanu. Vajag izvairīties no zināmām indēm, piemēram tiem pašiem gēla nagiem, nekrāso matus ar ķīmiskām krāsām, mazgāt veļu tikai ar ekoloģisko šampūnu, uz āda klāt tikai ekoloģiskus produktus bez kaitīgajām vielām, kas ir parastajā produkcijā. Man sākās ādas problēmas pēc tam, kad zobārste izurba divas amalgāma plombes, lai ieliktu smukākas un baltas. Tikai pēc tam uzzināju, ka organisms saņem pamatīgu dzīvsudraba devu, ja plombles vienkārši izurbj. Pēc tam 2 gadus man bija ādas problēmas, kas par laimi pārgāja pašas no sevis, jo organisms spēja to indi izvadīt. Vēl vakcīnas var izraisīt šādas pēkšņas reakcijas. ne visiem, bet tiem, kuru organismam ir traucēta attīrīšanās funkcija.

Es sāktu dzert zaļās sulas, vismaz reizi dienā. Atteiktos no cukura, baltajiem miltiem un miltu produktiem, arī no govs piena un piena produktiem, izņemot kefīru. Tas ir pirmais ceļš uz attīrīšanos. Censtos ēst ekoloģiskos produktus, cik vien iespējams. Ja iespējams, ietu uz limfu drenāžas masāžu, sauna arī ir laba. Lietotu labas kvalitātes C vitamīnu katru dienu, kas ir antioksidants. Arī vitamīnu e antioksidantu un a, kas ir labs ādas veselībai.

Vēl līdzīgas reakcijas ir novērotas pie hormonālās kontracepcijas lietošanas. Iemeslu var būt daudz, vajag iet pie laba speciālista, lai kārtīgi izmeklē.

Dermatologs, endokrinologs?

veryluckygirl uzrakstīja pareizi, lai arī ka tas kādam neliktos. Un nekas cits nepalīdzēs, ieteikumi gan varētu arī tikt precizēti bet cēlonis pareizs.

Charly

Friziere reiz stāstīja, ka mati maina struktūru tieši pie hormonālām izmaiņām. Piemēram, pēc vai grūtniecības laikā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18365411