Ģimenes draugam depresija. Vai iejaukties?

Mazurka

Slēdza Mazurka: "Atbilde uz jautājumu saņemta".
Mazurka

Sveiki, viedā cāļtauta. Vēlos padiskutēt. Mūsu draugu ģimenē vīrietim, šķiet, ir depresija. Abi pirms gada svinēja kāzas, viss bijis labi, bet pirms laika vīrietis zaudējis darbu. Esam paši piedāvājuši šo to, arī citi draugi un radi ir piedāvājuši vakances. Izdzirdam atbildi-Es par tādu summu pakaļu nekustināšu. Sēž mājās jau kuro mēnesi. Laukā neiet, ar mokām pāris nedēļas nogales ir bijis uz kopējo draugu ballītēm. Viņa mamma atzīst,ka bail kaut ko jautāt, aizrādīt, jo bail, ka čalis darīs sev galu. Dzīvo īrētā dzīvoklī, bērnu nav.

Šajā brīdī jautājums-kurā brīdī draugiem ir ļauts iejaukties? Un kā palīdzēt?

Trīne

Tu gribi PADISKUTĒT par to, kas ir depresija? Kāpēc ne apendicīts vai kāju sēnīte? Tiem vairāk sakara ar to tavu iedomu tēlu.

Mazurka

Trīne
Es,laikam, Tevi nesapratu. Es vēlos padiskutēt, kurā brīdī draugiem ir ļauts/ieteicams iejaukties. Vai ļaut, lai to risina sieva, māte, tēvs utt.

Trīne

Rakstu tiem no bruņuvilciena - nav tavam iedomu draugam depresija. Depresija nav diskusiju objekts. Desas piecepušās. Diskutētāja.

Juura

Un konkrēti kādas tad ir tās idejas par iejaukšanos?

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Undomiel

Bet jūs jau mēģinājāt palīdzēt, piedāvājot vakances. Cilvēks lepni atteicās. Kamēr badu nemirst, kamēr sieva visu var apmaksāt, tiešām, kāpēc lai viņš pakaļu kustinātu? Viņam taču viss ir labi.

black sand

Ta nav depresija tad ir izlaidība!

Nauda acīmredzot vel ir bet draugu ballītēm kur ari tomer ir izdevumi tērēties negrib.Tapec ari majas tup

Mazurka

Trīne
Zini, ne katra tēma ir desa, tā kā nevajag.

Situācija ir reāla, diemžēl.

black sand

Mans vīrietis saka to pašu, loderis, nevis depresija. Bet varbūt cilvēkam tiešām ir sūdīgi un vajag speciālista padomu.

solar wind

Depresīvs stāvoklis toč ir, bet tas ir jaunās sievas darbs - sačubināt savu vīru un izspert no mājās ārā, lai iet strādāt.

black sand

Ko sieva saka?

Tas ka cilvēks varbut nav īsti izdomājis ko iesākt pec darba zaudējuma un ikdiena trukst spēriena pa pakaļu kas piespiež kustēties vel nebut nenozīmē ka uzreiz depresija.

Draugiem man skiet butu ja pats nenāk tusiņos tad nākt ciemos pie viņa,piedāvāt kādas aktivitātes vai otradi lūgt palīdzību lai vins justos vajadzigs un vēlētos izkustēties. Vēlams kas kopīgs svaiga gaisā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18365413
Lasīt vairāk