Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kafijas automāts

lauvux

lauvux

kas sakāms par šo:

https://www.kafijasdraugs.lv/p/kafijas-automats-nescafe-dolce-gusto-jovia/

pamanīju, ka Rimi siem atlaide, bet nu kapsulu cenas kosmiskas. Kā ar lietošanu?

Vieda Vārna

Man puika savulaik tādu izdīca, jo viņam iegaršojās šokolādes dzēriens. Dizains elegants,aizņem maz vietas, kafija sanāk tīri normāla, bet tiešām padārga. Izdevīgāk ņemt ko tādu https://www.euronics.lv/t/94555/virtuves-tehnika/espresso-kafijas-automats-senseo-viva-cafe-philips/hd7829-60, kafijas spilventiņi izmaksā stipri lētāk.

black sand

Spilventiņi varbut ir lētāki bet manuprat kafija nav tik garšīga ka tam kapsulniekam un ari dzērienu izvele gandriz nekāda.

Darba reiz bija šis ar spilventiņiem un kaut ka neuzrunāja.

Tagad majas un darba ir dārgie īstie kafijas aparāti un majas ir ari Dolce Gusto aparāts.Kapsulas it ka ir dārgas jo īpaši dzērieniem kuri sastāv no divām kapsulām un tie ir gandriz visi lates un kapučīno tipa bet garša ir laba,pats aparāts lēts,visadas dziras var taisīt un atsķirība no dārgajiem kafijas aparātiem nekādas šmuces ar nemitīgu kaut ka tīrīšanu.

No mīnusiem ir tas ka kas nu kapsulas iepildīts tas ari jālieto,nav svaigs piens un svaigi malta tada ka gribas kafijas šķirne.

Pamazam apnīk,es savējo reizi menesi lietoju.

Bet par spilvenaparatu noteikti pārāks

Papildināts 07.12.2017 12:32:

Alī un citur var dabut vairākreiz lietojamas kapsulas kuras pats vari uzpildīt.

Sixpārnis

Piekrītu black sand. Labāk kapsulas nekā tie spilventiņi, kur kafija ar papīra garšu.

Labāks par kapsulām ir tikai svaigi maltas pupiņas.
Bet ja tādu nevajag, tad kapsulas viennozīmīgi. Tās ir iepakotas, nezaudē savu aromātu. Jā, dārgāk gan. Ja daudz dzer, tad der parēķināt, vai labs automāts, kas pats maļ svaigu kafiju, jau nesanāk izdevīgāk.

Vieda Vārna

Jā, viņš derēs, ja kafiju dzer maz. Arī šokolādes dzēriens iznāca teicams. Bet gadījās ārzemēs nomēģināt Nespresso aparātu, šķiet, šādu https://www.nespresso.com/fr/en/prodigio-machines-range. Kapsulas padārgas. bet kafija iznāca fantastiska

Mūsmājās arī ir vēlme šādu iegādāt. Ikdienā kafiju nedzeram, bet brīvdienās & svētkos kādu krūzīti varētu iedzert.

Kur Rīgā šim aparātam vislētāk var iegādāties kapsulas? Ir Rimi, ir Stocmann, bet gan jau kaut kur ir lētāk.

lauvux

Paldies par viedokļiem!

Kā ar tīrīšanu?

Papildināts 07.12.2017 19:51:

Man kāreiz arī gribās kapučino, makjato ( nu kā vinu tur raksta...)

black sand

Dolce Gusto?

Nekā,vnk izmet izlietoto kapsulu un miers.Nu to ūdens tvertni var kaut kad atkaļkot ka jau jebkuru trauku ar udeni un palikni kur kāds šķidrums satek.Bet citadi salīdzinot ar īstajiem aparātiem pilnigi nekādu problēmu.

Letak ir ārzemēs Bet tā pērku Stoķītī kad trakajās dienas ir laba cena vai Rimi,Maksima kad atlaides kafijām.Vel ir Cenukluba un kādas interneta bodēs lētāk bet es nedzeru tik daudz lai fanātiski sekotu akcijām

lauvux

Skaidrs, tad būšu pelnījusi uz ZSV

Kapučino un tiekm krutajiem dzērieniem ir 2 kapsulas? Viņš lietošanā muļķu drošs?

Vieda Vārna

Redzēju drusku lētāk cenuklubā, arī internetveikalos gluži par velti nav.piem. šeit (https://coffeerista.com/en/coffee/capsules/), bet var arī iegādāt daudzreiz pildāmās kapsulas https://www.aliexpress.com/item/10pcs-pack-Mini-Coffee-Maker-Refillable-Dolce-Gusto-Coffee-Capsule-Nescafe-Reusable-capsule-Dolce-Gusto-Capsules/32823640874.html?spm=2114.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18365425