Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Es smirdot

thebest

esmu šokēta. zināju, ka darba kolēģe nav normāla, bet ...

Lieta sekojoša: strādāju esošajā darbā gadu. Vienā kabinetā esam 3 sievietes, kuras satika ļoti labi. Pirms apmēram mēneša kaut kas notika un ar vienu vairs komunikācija nenotika.Viņa sieviete 55, darbā ne īpaši mīlēta, jo riebīga, bet mēs kaut kā labi satikām. Mēģināju prasīt kas un kāpēc, vajagot izrunāties visām trijām. trešā negribēja, lidz ar to viss atlikās un šodien, kā es saucu "kundze" ierunājās, ka vajag runāt. Nu tad es arī uzzināju visu. vēl joprojām viss tric un raudiens nāk, jo nezinu kā tālāk dzīvot. Es esot darbā ienesusi SMAKU! es smirdot, man esot problēmas ar ūdens maksāšanu, lai tad ejot darbā mazgaties, ja nevarot apmaksāt- to redz vinai esot teikusi. es esot sikumaina, skopa. Laikam pērkot apģērbus humpalas un neizmazgajot, ja ta smirdot. Esot gājusi prasit prieksniecei vai var sedet koridora, jo manu smaku nevarot izturet. Es esot egoiste, jo vēdināt nelaujot, radiatoru sildot tik, vinai karsti. Kā darbinieks esot loti laba, bet tikai kā konkreta prieksnieka paligs, citam nederetu, jo talak par savu degunu neredzot. Agrāk redz vismaz esot es gājusi atrak no darba prom, tad vinai svetki bijusi, bet tagad es sēžot lidz pedejam, jo man mājās esot ģimenē problemas, tapec es majas negribot.

Papildināts 07.12.2017 12:52:

es vienkarsi nezinu kā reaget uz to visu.Tādus pazemojumus neesmu dzirdejusi. logiski, ka vairs negribu te atrasties un zemē ielist.

saprotu, ka mana problema ir tā, ka es daudz ko biju par sevi stastijusi.

un jaa, es esot nekārtiga sieviete.

Papildināts 07.12.2017 12:56:

eju dušā ik pēc 2 dienam, drēbes smirdigas nevelku. ko vēl daru ne tā?!

jeb tas ir tikai iemesls, lai norietu.

kad otrai kolegei prasiju, kas tas par info, ko vina sniegusi par maniem it kā ūdens paradiem..?tad atbilde bij, ka šī esot sudzejusies par manu smirdesanu un otra atbildejusi, ka laikam ūdens nav, ja jau nemazgajas...bet to vina tik kā ļaunu joku..it ka

skaa

thebest
Pajautā kādai tuvai draudzenei. Varbūt tu tiešām smirdi un esi sīkumaina. Vsimaz zināsi - ir tās tavas kolēģes iedomas vai patiesība.

zumza

eju dušā ik pēc 2 dienam
Ja smird, varbūt var tomēr nomazgāties vismaz reizi dienā.

Tiešām neļauj vēdināt telpu?

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Seasons

Sixpārnis

es vienkarsi nezinu kā reaget uz to visu.
Sākt pievērst lielāku uzmanību personīgajai higiēnai.
Aiziet pie ārsta, lai uzzinātu vai tā nav kāda saslimšana (zinu tādus cilvēkus pāris, tur neko īsti laikam pat darīt nevar).

Novērtē, ka kolēģi saņēmās un runā, nevis tikai aizmuguriski aprunā un rauc degunus.

Vispār jocīgs gadījums, jo šķiet, ka zinu otras puses viedokli - kā pateikt kolēģei, ka viņa smird, jo neērti tak teikt. Ieteicu iet un atklāti runāt, jo cilvēks var nezināt pats, ka smako.

skaa

Tieši tā. To pateikt otram nemaz nav tik vienkārši. Nu kā tu otram pteiksi - klau, tu smirdi! Mums arī darbā bija kolēģis, kuram nereāli smirdēja kedas. Domāju, ka viņš pats visticamāk nejuta, bet pārējiem kabinetā bija nepatīkami. Nācās smalkūtīgi likt to noprast. Aizgāja tajā pat dienā un nopirka jaunus apavus.

zumza

kā pateikt kolēģei, ka viņa smird, jo neērti tak teikt. Ieteicu iet un atklāti runāt, jo cilvēks var nezināt pats, ka smako.
Var padarbināt kaut vai Cāļa meklētāju, vairākas smiržu tēmas varēs palasīt.

Seasons

pelēkā pele

eju dušā ik pēc 2 dienam

khm...

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

lakrica

Dušā tikai ik pēc 2 dienām??? Nu jā.... Es eju 2x dienā.

skaa

Man tomēr vislabāk patīk pats ievads šaj tēmā - kolēģes nav normālas

zumza

eju dušā ik pēc 2 dienam
Patiesībā jau šis tekstiņš arī mazliet ož.

Seasons

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18365449
Lasīt vairāk