Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzintara produkcija

apelsins

Šodien biju iegājusi veikaliņā. Nopirku nakts krēmu ar kakao un sojas peptīdiem. Man 30+. Iedeva paraudziņus dienas krēmiem. Mēģināšu,tad jau izlemšu.

Kādas atsauksmes jums par šiem krēmiem? Ko vēl var nopirkt pie viņiem?

kitcons

Par tiem krēmiem atsauksmes nav, bet ir par modo acu balzamu. Lielisks. Ādu ap acīm lieliski pabaro un laikam jau arī mitrina, jo vēl arvien krunciņas nav manas draudzenes. Arī esmu 30+ kategorijā. Un pudelīte pietiek apmēram gadam.

Papildināts 12.01.2018 08:52:

Tagad paņēmu opera acu krēmu, bet vēl neesmu sākusi lietot.

Vīra māsa sajūsmā par kaut kādu jogurta matu masku, bet man tāda nav lietošanā bijusi. Tā esot vienīgais, kas viņas galīgi sabojātos matus atgriež kaut cik dzīvīgā paskatā.

Papildināts 12.01.2018 08:55:

Vispār dzintaram daudz labu produktu manuprāt, tikai žēl, ka maz sanāk no viņiem lietot.

murciite

Dzintara antioksidantu lūpu balzāms ar tējaskoka eļļu. Tagad vairs nezinu, kas ir aukstumpumpas, kaut agrāk metās katru mēnesi. Biju vienu brīdi sākusi citu balzāmu lūpam un drīz vien uzmetas aukstumpumpa. Tagad gan cītīgi katru rītu uzsmērēju vienreiz un dzīvoju laimīga. Žel, ka agrāk neatklāju.

Otrs mīļākais produkts ir diždadžu eļļa matiem. Palīdz ideāli pret blaugznām un veicina matu augšanu un atjaunošanos.

Mīlestības augļi ir vissaldākie

Aube

Vispār dzintaram daudz labu produktu

Es izmantoju tikai Dzintara produkciju- roku un sejas kremus, tušu, lūpkrāsu... Ja nevaru dabūt Dzintara, tad vēl atzīstu Krievu kosmētiku. Pārējie nepatīk. Cik ir izmēģināti, visi ielido miskastē.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

bodolino

Dzintaram ir ļoti laba produkcija, konkrēti par kakao krēmu neko nemāku teikt, bet man ļoti patika Operas sērija- gan BB krēms, gan parastais.dienas un arī nakts krēms.Un iemēģināju paraudziņu no tās Future sērijas- kolosāls,man bija laikam ar kaviāra ekstraktu, tiešām grumbiņas uz pieres burtiski pēc pāris reizēm samazinājās. bet nu traki dārgs, ja būs atlaide, noteikti ko paņemšu. Un klasiskā Dzintara nelaime, neko viņi nav mācījušies- nekādas jēdzīgas reklāmas, pārdevējas veikalos nīgras un nezinošas, ja znāt kādu Dzintara veikalu, kur pārdevējas prot kaut ko par produktiem izstāstīt, dalieties, lūdzu!

dundurs7777

kitcons

Man arī ļoti patīk Modo acu krēms. Bet pēdējās divas reizes man ar viņu gadījās interesanta problēma. Nedarbojās dozators. Pirmajā reizē vēl domāju ,ka iespejams pati vainīga ,bet otrajā jau sāka likties ,ka tomēr ražotāju vaina. Tagad domāju ,vai riskēt un pirkt šo krēmu vēlreiz. Bet jā ,piekrītu ,ka šis acu krēms ir labs. Vēl man patīk arī acu krēms no aļģu sērijas Arī serums fors.

Tāds ikgadējs produkts no Dzintara man ir arī lūpu balzāms ar toniti. Mans ikdienas lūpu balzāms.

RoseGarden

Absolūts favorīts - acu serums, labprāt lietoju arī klasisko lūpu balzāmu. Vasarā - saules aizsargkrēmi ar SPF 30. Ir arī pāris lūpukrāsu, nav ne vainas. Vairākkārt esmu pirkusi arī sejas krēmus no Opera un Laura Mars sērijām - patika iedarbība, bet ne pārāk sajūsmināja smarža. Un pārdevējas parasti ir bijušas gana atsaucīgas un ieinteresētas.

Vieda Vārna

Operas krēmi, starp citu, pašlaik nopērkami ar atlaidi Rimi, man arī smarža ne īpaši patīk, bet pats krēms ļoti labs.

Vaimandienin

Skatos,ka tagad Dzintaram ir ari e-veikals. Zel,ka nav sadala,pa vecumu grupam,ka lai zin,kas paredzets 30+ ?

bodolino
Nu molā pārdevēja ir nepatīkami vienmēr iztraucēta; es gan vienmer zinu, ko gribu. Viņa ar tādām grūtībām atraujas no planšetes, nu tik grūti to lietu pārdot...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367395