Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gudrības zobi

May2013

Gudrības zobu raušanai pilnajā narkozē - Elizabetes vai Sirowa klīnika?

Kuro jūs ieteiktu, balstoties uz personīgo pieredzi?

Stomatoloģijas institūtu nevēlos. E-pasts tika ignorēts, savukārt neviens telefona numurs no ne-Latvijas numura nav sazvanāms. Nav vajadzīga rociņas turēšana un galvas glaudīšana, taču pretimnākošāku atieksmi par procedūru, par kuru tiks maksāta laba summa, gan vēlētos, tāpec esmu privātās klīnikas meklējumos.

kaija61

Kāpēc vajag pilno narkozi?

Nupat pirms nedēļas manam dēlam ( 24 gadi) izrāva gudrības zobu Dr. Ērgļa klīnikā.

Arī es tur esmu rāvusi, pie nepieciešamības.

Turklāt Dr.Ērglis lieliski liek implantu skrūves. Iesaku.

May2013 Izrauti 3 gudrības zobi ar parasto atsāpināšanu, neņemtu gudrības zobiem pilno narkozi.

bu-bu

May2013

Sirowā ir tie paši institūta ķirurgi tikai dārgāk.

Ietu uz Sirowu

Papildināts 13.01.2018 09:02:

Pilnajā narkozē nerauj

Tá ir sedācija

Modra

Nezinu neko par Elizabetes kliniku, bet paskatījos, ka cenas tur ir mērenas, var iet, ja grib ne dārgi, es gan neredzu speciālistu vārdus. Pati novembrī dabūju šķirties no gudrības zoba, sākumā gribēju raut Swissdental, bet tur vairs viņu ķirurgs nestrādā, aizbraucu uz stomatoloģijas institūtu. Vispārējo narkozi, protams, nekad neņemtu, jo man process aizņēma kādas minūtes 20 ar visu to, ka iedarbojās anestēzija (gaidīju, kad iedarbosies), samaksāju 65 eiro, pusi sedza polise, tā ka summa, manuprāt, nebija liela. Jā, uķi puķi gan nav. Tā ātri un lietišķi, dūriens - gaidi, izrauj, recepte pretsāpju un atā, anestēzijas dūriens sāp, bet man visur sāp, arī ne Stomatoloģijas institūtā, kad dur to šprici.

Man šķiet, ka SI neveic pierakstu pēc epastiem, bet re kā ar tiem aizbraucējiem - Latviju lamā, bet pakalpojumus gan izmanto.

Paldies par atbildēm. Latvijā izmantoju tikai maksas pakalpojumus, tā ka neuzskatu, ka man būtu jājūtas vainīgai par kaut ko, drīzāk tas ir pozitīvi Latvijai, jo budžetā ieplūst lieka nauda.

Pilno narkozi vēlos, jo man ir stomafobija un nekādas nomierinošas sedācijas uz mani neiedarbosies vispār (pārbaudīts praksē). Sirowam jautāju tieši par pilno narkozi. Sedāciju piedāvā “ Smaida Līnija”, tāpēc to variantu atmetu. Par Elizabeti diezgan daudz sūdzību atrodu googlē. Visdrīzāk tad jau Sirowā jāpiesakās.

P.S. Zobi raujami ir 3 gabali, ja būtu viens, tad vēl varētu diskutēt par lokālo anestēziju.

Tās, kurām rauti gudrības zobi, vai dzīšanas procesā lietojāt antibiotikas un kādas?

P.S. Plus piebildīšu, ka parasta, maza cauruma salabošanai man bija vajadzīgas 4 (!!!) lokālas anestēzijas devas, kamer tiešām atslēdzās sāpju receptori, tā ka, kā būtu, lai izrautu (!!!) 3 gudrības zobus, var tikai iedomāties.

bu-bu

May2013

Nu kāda pilnā narkoze

Pilnajā narkozē truba kaklā un aparāts elpina.

Tā ir sedācija, kad pacientam ielaiž zāles, pacients aizmieg un tad rauj zobus.

Paula

May2013
Rauti 2 gudrības zobi SI. Abas reizes ķirurgs izrakstīja antibiotikas, lai gan nekas nebija sastrutojis utt. Laikam profilaksei dzīšanas periodā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367401
Lasīt vairāk