Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

re, jauns gadžets

kidzone

http://www.egg-master.com/buy-latvian

ko jūs par to domājat? dikti interesants liekas

Šitāds mūsmājās noteikti neiedzīvotos.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Aube

Kas tas vispār ir?

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Babs

Man īpaši patīk klientu ieteikumi

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

kristel

O, šito redzēju instagramā ... klīda video. Iesit 1 vai 2 olas un no verķa "izlien" omlete cīsiņa formā.

Bet es stokmanī redzēju piem. briseles kāpostiem kacena izgriezēju utt. kas tik tagad nav izdomāts.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

red bull

Babs

aha Un galvenais, ka reāli

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Katram savs

Nesapratu, uz ko viņš darbojas. Elektrības vadu nemanu.

Papildināts 12.01.2018 12:22:

Varbūt pat nav tik slikts... man mājās daudz ceptu olu ēdāju. Bet ja tur iekšā ir kaut kāds nepiedegošais cilindrs, tad tāpat viņš ar laiku nolietosies un sāks raut klāt.

Ir gan prikolīgs, smuka tā omletīte sanāk. Un dārgs nav. Vienīgais tajā reklām rullī ( kā jau reklāmās) nu tik lempīgs tas parastās olas cepējs, nu tik tizls un šmucīgs, smieklīgi.

Tā jau liekas, ka stulbi tie sīkgadžeti, bet, ja vieta, kur nolikt ir, kādreiz nav slikti.

kristel
nekad neesmu briseles kāpostiem griezusi kacenu ārā. Kāpēc vsp- noņem ārējās lapas un viss oki. nevajag pirkt pāraugušus.

Tādu pirmoreiz redzu, ikdienā izmantojam delimano olu vārītāju, laba lieta.

aļikā un višā ir uz pusi lētāk. Būs jāpadomā. Mana ģimene omlešu ēdāji. Ja pirkšu, tad tādu, kur divus uzreiz var taisīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367411
Lasīt vairāk