Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezglutēna tortillas

lutekle

jautāšu te, pie virtuves, jo celiakijas tema panīkusi.

Man ar steigu vajag bezglutēna tortiljas. Viņas visas garšo vienādi un ir ar citādi tīru sastāvu ( nu bez ntajām dīvainājām piedevām), vai visa fiška tikai bezglutēnā.

Un kur meklēt? Bioveikalos? Rimiķos? ( man nav glutēna nepanesamība, bet šo nelielu laiciņu vajag nosacītas diētas ietvaros)

Ir laikam tikai Schaer vrapi (https://www.schaer.com/it-it/p/wraps), varētu būt Stokmanā un Sky, vēl arī Pirkumiņš un Internetaptieka.lv, bet kā šitiem ar vakariem un brīvdienām, nezinu. Varbūt vēl kādā lielā Mēnessaptiekā, vari apzsvanīt.

Bet diezgan švakas - biezas un trauslas. Mājas apstākļos gan arī diezko labākas neizdodas uztaisīt, jo tāds tas bezglutēns ir - sauss un neelastīgs...

Ja zini kādas citas, kas nav "kukurūzas tortiļas" no kukurūzas ar kviešu miltiem, tad ieraksti!

Ja vajag kaut ko tīt iekšā, tad jau labāk pankūkas lielā pannā sacept un tajās tīt.

ninona
Ja , man paredzets ietit( nevaritu bieti un humusu). Bet ka tadas varetu cept- nav pat nojauta.

mirta

Jā,visplašākais bezglutēna produktu klāsts ir pirkumins.lv. Tur 100 punkti varētu būt.Esmu tur pirkusi arī bezglutēna picu pamatnes.Labas.Pašam cept liela ķēpa.Kad piešaujās tad sanāk +-,bet ,vienreiz cepu krustdēlam pankūkas no bezglutēna miltiem,ak jēziņ,pirmās 3izmetu miskastē

Papildināts 12.01.2018 17:38:

Piezvani uz pirkuminu, sestdienās viņi arī strādā.

Tad pat nemeginasu cept labak. Paldies

Paldies mirta, ninona
Es šokā. Tās bezglutēna tortiljas, aks Pirkumiņā, Biotēkā un Lavandās netaradu, taču ir dramatiska sastāva- augu tauki ar palme'ļu, kaut kādi sveķi, tāds pastiprinātājs, šitāds, nu f..k. Tad jau texmex kukurūzes tortilja , kam parasti saturu lasot (bet kādreiz noder) \škobos, pat labāka.

Vārdskot, nolēmu būt vienkāršāka un ēdiena sastāvdaļas nevis smaliki ietīt bezglutēna tortiljā, bet pildmateriālu salikt glīti blakus kukurūzas putrai.

Bet tās ir reālas šausmas, ko darīt un ko pirkt cilvēkiem , kam ir tā nepanesība. Un vēl cipars....

Modra

Tās bezglutēna tortiljas, aks Pirkumiņā, Biotēkā un Lavandās netaradu, taču ir dramatiska sastāva- augu tauki ar palme'ļu
tāpēc ir maldīgi domāt, ka bezglutēna ir automātā kaut kas veselīgs. Vienmēr jālasa sastāvs.

Bet tās ir reālas šausmas, ko darīt un ko pirkt cilvēkiem , kam ir tā nepanesība. Un vēl cipars....
pašam jātaisa, nesanāk tortiljas, sanāks kas cits, vai nav jāēd aizvietotāji vispār. Jāēd griķu putra un viss.

Modra
Jāēd griķu putra un viss.
Vot ka tev taisnība. ja gribas kādrfeiz pa skaisto iznesties un dabūt tieši to produktu, var jau meklēt, bet ēdienreizie vulgaris toč laikam jāsaprot, kas tam produktam ir par ideju, un aizstāt ar elementārāk atrodamo un lētāko.

griķi vispaŗ ir lielsikākais produkts. Dimežēl tortiljas reizē nebija mājās, un patiesībā ar to kombināciju kukukrūzza arī labāk garšoja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367427
Lasīt vairāk