Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sīksta vistas fileja

Sephora

Sveikas!

Pēdējā laikā viss, ko gatavoju no vistas filejas, iznāk sīksts, grūti sagremojams. Šķiet agrāk tā nebija, tagad sēžu un domāju- vai es kaut ko daru nepareizi vai arī tagad veikalā gaļa savādāka.

Kā jūs panākat, ka vistas fileja (panēta olā un miltos) iznāk mīksta, mutē kūstoša? Kā gatavojat vistas fileju gabaliņos (plovam, mērcēm), lai izdotos mīksta?

nepērku vistas veikalā, tik vienkārši. Tiesa, panēt nepanēju ne tik, bet viss nepanētais ir ļoti laba rezultāta.

Par panēšanu neko nezinu, bet gatavoju fileju ļoti īsu laiku (atkarībā no lieluma protams), tikai tik lai nav asiņaina iekšā, kā pārcep kaut pāris minūtes tā ir sīksta un neēdama. Tāpēc man šķiņķīši labāk patīk, nav tik rūpīgi jāvaktē

Papildināts 13.01.2018 18:49:

lutekle
Nedomāju, ka tam sakars ar veikala vistām, lauku vistas tāpat var pārcept momentā

nero

Pārgājām uz mazajām filejām, tās nekad nepaliek sīkstas.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

perfekts planders

Fileja tak ir bezgaršīga un sausa, visnegaršīgākā vistas sastāvdaļa. Priekš kam vispār tādu piekt?

perfekts planders
Piekrītu taisu tikai ja vesela vista nopirkta

red bull

Es gan neko nepanēju, bet sulīga fileja sanāk cepot cepeškrāsnī traukā ar vāku. Pēdējā laikā iecienīts tieši šis veids. Un piekrītu visām, kas te rakstīja - nedrīkst cept par daudz, tikai mazumu. Nekas, nekas nav sliktāks par pārceptu vistas fileju

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Kāpostgalva

es vistu arī nepanēju. parasti kādas 30min pirms cepšanas filejas šķēles iemarinēju citronu sulā, ķiplokos utml. un tad, kā meitenes saka, pa fiksam apcepu.

gabaliņos gatavoju reti - bet nekad īsti problēmas nav bijušas. kā jau te teica - galvenais nepārkaltēt.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Ievice

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Predatore

Pēc iespējas mazāk izklapēju. Klapēju tikai ar lielo klapējamā pusi. Bišķi. Cepu īsu laiciņu. Nav nekas nesagremojams.

Marksa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367465
Lasīt vairāk