Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepazīšanās

Laasteka

Sveiki!

Vienā jaukā dienā saņēmu ielūgumu Facebook no vīrieša kā pec bildes saprotams dzīvo Amerikā. Nodarbošanās armija.

Apstiprināju un kā paredzēju - seko vēstule. Paiet dienas divas un viņš jau visu nakti par mani domājis.

Ko tas nozīmē? Vai kādai ir šāda pieredze ? Kas tur ir apakšā? Kāpēc amerikānim būtu jāmeklē latviete - tik tālu?

Ljoljix

Tas noziimee, ka tu driz pardosi visu kas tev ir lai sutitu vinjam naudu jo vins tagad karo āfrikā un mellie vinju sagustijushi un vaig izpirkuma maksu.

Mežaoga

Ak dies! Cik sens sieviešu ķeršanas paņiemiens, lai uzmestu uz naudu.

Sekos stasts par slimu bērnu vai kādi tur viņiem vēl bija murgojumi.

Prasīs naudu.

Pasūti uzreiz labi rupji.Neuzķeries.

Undomiel

Ak jūs vecās ciniķes. Nemaz neticat mīlestībai internetā no pirmā acu skatiena un līdz mūža galam.

Biju lasījusi, tik neatcerējos precīzi ko un kur. Tapec likās vieglāk pajautāt kas tieši te nav ok

Tulīt būs lielā mīlestībs.

Man ar tiko bija divi uzaicinājumi. Ar vienu sarakstos... Man jāmācās angļu valoda. Tad ar izmantoju, kamēr ir iespēja.

Gaidu kad man piedāvās visu pārdot un sūtīt naudu viņam (viņi tak dumji, nesaprot, ka man ir tikai kredīti)

Papildināts 11.02.2018 17:54:

Tulīt būs lielā mīlestībs.

Man ar tiko bija divi uzaicinājumi. Ar vienu sarakstos... Man jāmācās angļu valoda. Tad ar izmantoju, kamēr ir iespēja.

Gaidu kad man piedāvās visu pārdot un sūtīt naudu viņam (viņi tak dumji, nesaprot, ka man ir tikai kredīti)

labrencija

Tagad vajag fiksi sacerēt leģendu, kāpēc tev  vajag naudu, lai saņemtu lielo mantojumu. Lai viņš atsūta. A moš pats uzķeras.

Bet ja, nav ko darīt, tad vari arī pakacināt un paspēlēt līdzi.Redzēs cik tālu aizies un kāds būs fantāzijas lidojums.Kāds stāsts tai naudas izkrāpšanas bandai šobrīd būs aktuāls

Pēc tam pastāsti mums ar.

Patiesībā nebiju tik ātri gaidījusi to mīlestību. Domāju nu vismaz nedēļa paies.

Bildēs ir viens armijas formā un kopā ar bērniem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369191