Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

man laikam skauzh....

Skaudiba_zalja

nu ari mans pacietibas mers ir pilns. Lasot citu calenju topikus + mani verojumi un saprotu, ka man vajag parunat.

Niks jauns - pati sheit veteraane....

kapec mees - lielaakaa dalja sitamies pa dzivi kaa makam, savelkam jostas, knapinamies, audzinam bernus, pavadam dzives blakus ne vienmer muus cienigiem virieshiem (vismaz pashas taa sakam, taatad ir shii sajuta)? un tad ir dazhi citi kaa mana pazinja, kurai pec 40 - dzivo pashas uzceltaa lielaa maajaa Bergjos, ir neatkariga finansiali, skaista, var atljauties visu ko velas, straadaa dazhus meneshus gadaa, parejo laiku bauda dzivi dargos restoranos, pasakumos, ar draugiem, talos celjojumos....satiku uz ielas - taada parlaimiga un bruna - izraadaas meenesi tagad janvaarii stradajusi Maldivu salaas .

man tiesham gribas saprast kapec? zinu, ka nevajag skaust un salidzinaat. bet tas ir cilvecigi, ne? ipashi vakaros, kad atvelcies parguris no darba, vai paskaties uz savu dzivi no malas...

kapec dazhi maak to laimi izkalt un lielaakaa dalja nee?

Papildināts 12.02.2018 14:44:

manas pardomas vairak par to - kapec dazhi izredzetie "peld" pa dziivi taa viegli, skaisti? kapec vinjiem viss padodas un viss tiek dots? kapec citiem ir jaaciinaas? sakostiem zobiem - par izdzivoshanu, par laimi, par visu parejo?

sniegpaarslinsh

... laikam tā Tava paziņa iepriekšējās dzīvēs būs bijse - zāle, baobabs, slieka, pele, kaķis, nilzirgs un vienmēr labi uzvessēs,,,tagad atkal maitā, karmu..... pelnās zālei

Undomiel

Jā, un tad vēl samērā štruntīga seriālu aktrisīte-mulate pēc pāris mēnešiem ieprecēsies britu karaliskajā ģimenē. Nu vispār vāks! Kāpēc viņai tā, bet citām nekā?

un kam pelnam mees tie raceeji? abstraktai naakami laimigai dzivei? gribu shajaa dziivee taa viegli un skaisti....

Papildināts 12.02.2018 14:52:

Undomiel
nu tas kaut kaa taalu un nezinaams . mazaak shumejos. a te tepat - pazinja...

Vavaa

Tai paziņai ir arī vīrs un bērni?

Viegli un skaisti? Lieli ienākumi gan parasti saistīti ar lielu atbildību un līdz ar to liel'akiem kreņķiem. Neviens nesaņem naudu par neko.

sniegpaarslinsh

... a domā baobabam 1000 gadus, kkur savannā, nekurienes vidū viegli

Bet par lietu, ko Tu vēl zini par to paziņu, aiz tā, ko redzi ???

Zinu tikai vienu, pelei par velti ir siers ir tikai slazdā !

LaternaMagica

Skaudiba_zalja
Neskaud vis, tu nezini, ar ko un kā viņa maksā par to, ko tu noturi par laimi un pārlaimi. Tu neesi viņas kurpēs staigājusi.

Tu redzi tikai to, ko viņi tev rāda, tb uzpucēto fasādi, bet neredzi to, kas bieži vien aiz tās slēpjas - izsīkumu, nespēku, bezmiegu, vientulību, depresijas lēkmes utt. utjpr.

P.S. Ieprecēties karaliskajā ģimenē - tā vispār ir nāve, to var tikai izcili spēcīgas personības. Es to par veiksmi nesauktu un nenovēlētu ne sev, ne saviem tuvākajiem.

vilks

Man šķiet, ka spēju būt laimīgam cilvēki manto no vecākiem. Ja vecāki paši mācējuši tā viegli un laimīgi dzīvot un bērnus arī mīlējuši, tad bērniem vieglāk to pašu darīt pašiem. Kam izlozēti ne tik laimīgi vai ne tik mīloši vecāki, tiem pašiem vairāk vai mazāk laime pašiem jāizcīna.

Man gan arī šķiet, ka ne tikai karaliskā ģimene, bet arī liela māja Berģos nav nekāds laimes kritērijs. Katram cilvēkam tomēr mazliet citas lietas, kas viņu dara laimīgu. Un pat liela nauda ne vienmēr ir laime, cik nav dzirdēts par tiem, kas vinnējuši loterijā lielas naudas summas un beiguši dzīvi depresijā.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Tā jau var skaust un skaust līdz bezgalībai - vienmēr kāds būs bagātāks, skaistāks, veiksmīgāks utt.

Nabadzība jau vairāk ir domāšanas veids un prāta stāvoklis, vismaz apstākļos, kad nav jādzīvo kara zonā, trešās pasaules valstī vai kādā dabas kataklizmā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369235