Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

game over dzīvei?!

dzivesluzums

Lūgums nenoniecināt un izturēties ar sapratni.

Zinu, ka jau labu laiku netieku ar sevi galā. Mana dzīve aiziet jau galējā dē..un es to apzinos. Viss ir sadragājies pirms 2 gadiem, precizāk, tad aizgāja ciet. Gandriz gadu notusejos, nodzēros ar jauniegūto vīrieti, tad likās- ai, kā jautrs tusiņš nekas vairak. Man to vajadzēja. Katru dienu pa sidriņam, citreiz vēl vairāk. un tad bija labi, nebija jādomā par savām problēmām, tajā skaitā bērnu, kuru pie šķiršanās tolaik paņēma bērna tēvs (tad es ne dzēru, neko). Gandrīz pēc gada notusēšanas es saņēmos, vairs negribejas tusiņus utt. apnika. Un tagad atkal kā blīkšķis es saprotu, ka purvs klāt. ATkal skatos uz alko pusi, atkal sāku iedzert, dzert un saprotu, ka sāk vairs atkal nekas neinteresēt, īpaši pēc pēdējām brivdienām. Likās- forši notuseju, izliku visu energiju, bet saprotu, ka zūd interese par visu citu. Trakākais, ka esmu karjeras augšgalā- darbā viss super, studijas vel, u.t.t.

Es vienkārši nesaprotu, ka snotiek un kāpēc tā notiek? Kapēc atkal grimstu?!un nevarētu teikt, ka es baigi pretojos. Kapec zudusi atkal dzīve sjēga?! un kas manā galvā ir noticis tāds, kas pirms 2 gadiem lika man tā galvai aiziet ciet?!

Papildināts 13.02.2018 15:43:

Sāk likties- un jēga kaut ko mainīt?! Man ir dzīves jēga?! Kam vispār dzivoju. Vismaz tā alko radītā jautriba liek smaidit, draugi utt. Es zinu, ka tas nav normāli. Tiko vēl kalu plānus, ka gribu to, to, bet te atkal. Pēdējā laikā bieži lietoju balderjānus, jo esmu nervozs cilvēks. Kā attiecībās kaut ka snoiet greizi un tas ir ik pārdienas, tā man sirds iet pa gaisu. Viņš arī alkoholikis un tagad atradis baru līdzvērtigu, kas sponsore un visas no tā izrietošās sekas un es velkos tur līdzi iekšā.

BTango

NObūrums. Nē, karma par to, ka aizgāji no vīrieša un pameti bērnu.

Ja nopietni, tad tās bija Tavas izvēles.

Dzert, jo vajag. Kas tas tāds?

Nu, game over būs tad, ja iesi pa iemīto alko taciņu. Viss ir atkarīgs no Tavām izvēlēm. Ja gribēsi, nekāds game over nepienāks Ja gribēsi kā vieglāk... nu.. arī tā būs Tava izvēle.

e sjau tā dzeru nomierinošās ar domu, ka tad būšu mieriga un nevajadzes tos tusinus, alko, bet še tev.

jūtu, ka palieku kā flegma, ne ko saprotu, neko. interese?nekas.Jautajums- ka snotiek un kāpēc?

BTango

Kāda dzīvei jēga? Nē, nu, ja bērnu, piemēram, atgūt nav jēgas, tad ir pabēdīgi. Kā ar šo jautājumu?

BTango
Es no vīra neaizgāju, viņš pameta un ar to sākās, man aizgāja ciet.

bet es neredzu kā var būt savādāk?! Kā var būt labak, ja neredzu neko dzīvē, kas sgaa'dātu baudu.

Pati apzinos, ka aizbraucu pie bērna, bet domās esmu citur. Zinu, ka daudzas nosodīs, bet nedomāju, ka es vienigais tāds eksemplars. Jā jūtos par to vainiga, bet ko varu izdarit?! piespiest svei mainities es nevaru.

Papildināts 13.02.2018 15:48:

BTango
bērnam tur ir labi.

dzivesluzums
Vai negribas padzīvot beidzot vienai, apjaust pašai sevi, savas vājās un stipras puses?? Sakārtot galvu, savest kārtībā domāšanu, prioritātes utml.? Mēģināt tikt skaidrībā ar sevi... bet bez klātesoša vīrieša ar papildu problēmām.

Normāla dzīve nav nepārtraukti tusiņi pa nedēļas nogalēm utml. Tai ir pavisam citas prioritātes un režīms.

BTango

dzivesluzums
Tieši otrādāk - tikai un vienīgi TU vari piespiest sevi mainīties. Ja gribi. Ja negribi - tad neko.

Bērnam tur ir labi. Tu negribi, lai bērnam būtu labi pie TEVIS?

mea
jā, e szinu, to es apjautu laikā, kad alkohola dzersana bij pargajusi, bet te peksni atkal brūku un liekas, ka tā tam jabut, tapec ari uzreiz izpaliek viss apkārt notiekosais, intereses.un kā atjauninat savas intereses nezinu. pašlaik šķiet- un ?! tapat nomirsim

BTango
esmu par to neskaitamas reizes raudajusi, pardzivojusi.

Es tikai nesaprotu, no kā man tā ciet aizgaja?! vai viena šķiršanās var tā ietekmēt, ka galve aizveras?!

Papildināts 13.02.2018 15:59:

es tagad ar šitās dienas sēžu darba, nerunaju, klusejot daru savu darbu, jo nekas neinterese, tikai virietis esošais un plāni brivdienam.

mani var noniecinat, apliet ar dubļiem, bet man ar to vieglak nepaliks diemzel.

Reizēm aizdomajos, kuros brīžos sūta cilveku uz psiheni..

BTango

Pati neko negribi mainīt. Nu tad neko.

Depresija un alkohols - viss kopā. Ej uz kādu krīzes centru izrunāties. Tur tādas foršas dāmas, palīdzēs ar padomu. Skalbes, piemēram. Ja nebūtu depresija, tad bērna atņemšana ļoti uztrauktu.

Vajag pārraut saites ar esošo vīrieti alkāni, kas Tevi velk lejā. Dari to pirms nav par vēlu. Vēl nav, jo situācija Tevi uztrauc.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369289