Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ievilkti krūšu gali

meitiete

Sveikas!

Vai kāda ir taisījusi operāciju, lai ievilktus krūšu galus dabūtu uz āru??

Diemžēl, ar gadiem šī problēma man rada arvien lielāku diskomfortu Man ir 2 bērni... arī barošanas pieredzes ir dažādas, bet šoreiz šis defekts man traucē pašai, tieši kā sievietei.

Googlē esmu meklējusi informāciju par to, bet cenas šīm operācijām ir milzīgas. Varbūt kāda var padalīties savā pieredzē, kur,kā un cik??

Esmu mēginājusis dažādus uzgaļus,ierīces,kas velk uz āru- bet tam visam ir īslaicīgs efekts.. uz to brīdi ir un pēc 5 minūtēm viss pa vecam

meitiete
Man arī tāda pat problēma, domāju, ka pat trakāk. Nekāda padoma nebūs, tikai gribēju pajautāt, kā bija ar bērnu barošanu? Es pirmajai meitiņai atslaucu pienu...tulīt dzims otra meitiņa, drošvien tas pats variants priekšā.

ar barošanu bija grūti. Pirmo bērnu nemācēju un nesanāca barot, ar otro ļoooooooti cīnijos, bet baroju līdz gada vecumam beigās. Izmantoju to saucamo futbolbumbas paņēmienu/satvērienu, ar citiem nebija iespējams nekas

Domāju, ir vērts aiziet pie plastikas ķirurga uz konsultāciju, lai izvērtē, kāda operācija tiešibTev būtu vēlama, kā tas notiktu, cik maksātu utt. Tev jau nav tas uzreiz jādara, bet par +\- 30€ tiksi pie skaidrības.

Diemžēl neesmu dzirdējusi pieredzi tieši par šo op., bet esmu lasījusi, ka reizēm pēc krūšu palielināšanas galiņi vairs nevelkas uz iekšu (protams, to ārsts izvērtē, ir galiņi arī jākoriģē vai implants tos izvērsīs uz āru).

Lai izrodas!

Lapiņš, 390cc Nagor

Kam tas ir aktuāli - varu ieteikt dažus vingrinājumus, atrakstiet man uz CP, manai draudzenei palīdzēja. Var pamēģināt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369293