Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salst naktī

lutekle

te jau vienam tēma par aukstumu, bet nu man tik komiska (?)problēma, ka uzreiz pie ārsta neskriešu.

Pirms nedēļas nenormāli vienā pasākumā nosalu, vakarā atnācu, izdzēru daudz karstu tēju, kaut kā atjēdzos, bet naktī arī bija auksti (ne temp. nekā)

Pēc pāris dienām sākās- pamostos ap 2-3 naktī , ārprātīgi nosalusi ( es vispaŗ neesmu baigi salīga), nu tā, ka jāiet pēc džempera un zeķēm, pilnīgi tramīga un besīga sajūta.

Un šitā tagad jau kādu piekto nakti. Vakar vispār - stundu ņēmos dzerdama tēju, ieēdu medu, jo sadomājos, moš cukurs nokritis, ..

Vīruss tas nav, jo nav citu sūdzību nekādu. Vienkārši auksti, aukstas rociņas, deguns pat.

Ar cukuru nekad problemas nav bijušas. Pēdējos pāŗis mēnešos gan neesmu apēdusi ne grama cukura , un esmu nometusi 5 kg. Bet ēdu normāli, nevis badojos un OH pietiekami.

Iet pie ārsta, vai ko? Ja nu atdziestu galīgi. Man vispār arī spiediens pa dzīvi zems.

Papildināts 14.02.2018 20:06:

Ā, un pa dienu nav tā salšana nemaz, ja nu tikai drusku uzrāva drebuli pēc slēpošanas, bet tur es diezgan ilgi kamēr ar pilnīgi slapju muguru plānā kurtkā, nav brīnums.

Pēdējās izmaiņas: lutekle, 14.02.2018 20:07.

Modra

asinsrites problēmas? Nezinu, cik gadu, bet principā, ja kaut kad ne pavisam tālu menopauze, sāk parādīties visādi gļuki, iespējams, šis. Otru segu turēt pa rokai, pidžamas jaku utt.

Modra
par to teoretisko menopauzi iedomājos pati pirmajā brīdī , viens, ka drusku apar agru, otrs, vēl nesen taisīju usg , olnīcas funkcionē kā trakas bet tad jau parasti ir karstuma uzplūdi naktī, ne? Nu tā, ka svīst , un. sega jāmetot nost.

Nē, nu šonakt nolikšu to džemperi jau pa ķērienam ,un baikas treniņbikses arī. Moš pat termosu jau pie gultas, hmmm.

bet ok, cēlonis , kur?????

Modra

lutekle
es ne par klimaksu runāju, bet par asinsriti, kura, iespējams, sākusi gļukot. Var jau pie kāda kaut vai ģ.a aiziet, man visu mūžu tā pie normāla spiediena, cukura un holesterīna, es dzeru eleitrokoku un zemestaukus. Un tāpat 3 segas naktī, ja nosalstu.

Guļot spiediens vēl krītas un šūnas nesaņem asinis acīmredzot, bet var būt arī zems cukurs, tas gan parasti kkur no 3 līdz 6 no rīta. Bet cukurs naktī var stipri krist. Es neieteiktu segties bet meklēt kas pa lietu.

Es neieteiktu segties bet meklēt kas pa lietu.
nu šonakt būs jāiztiek ar segšanos

bet to gribu saprast- tas var būt kas tik nopiets, ka ātri jāiet meklēt to lietu, vai var nogaidīt. Vilnas zeķēs.

Modra

bet Tev ir bieži auksti, jeb arī tieši nakts vidū? Nu tas ir sviests, pamosties no sajūtas, ka siltā istabā esi kā ledus gabals.

Modra

jeb arī tieši nakts vidū?
arī nakts vidū varu pamosties un uzvilkt plīša pidžamas jaku un pašadītas vilnas zeķes un gulēt tālāk. Es nekādu iemeslu nemeklēju, jo tā ir visu dzīvi ja vēl dzīva, dzīvot var, pie tam pēc pieredzes ārsti nemeklē neko. Var jau mēģinat izklāt raskladušku Gulbja laboratorijā un izmērīt cukura līmeni 4 no rīta vai arī vairogdziedzera hormonu, ja nemaldos, T4, kas arī esot visaktīvākais tieši 4- 6 no rīta un parastajā laikā analīzēs grūti izķerams.

mēģinat izklāt raskladušku Gulbja laboratorijā un izmērīt
tas jau ož pēc slimnīcas.

Zvanīju mammai pārprasīt, cik gados viņai tā menopauze sākās, māte man nolsāija pātaru, ka neesot ko sē'det uz diētas pēc 40, labu galu tas neņemšot, re ku pirmie simptomi, bla,bla, apskaitos, pat nesagaidīju atbildi uz jautājumu.

man aš gulēt tagad bail iet. Ja nu atkal pamostos?

Katram savs

lutekle
Apsaimniekotājs izslēdz apkuri naktī?

Modra

tas jau ož pēc slimnīcas.
liecies tak mierā, nekādā slimnīcā neliks un 4 no rīta medmāsas neskraida, es ne par pašu menopauzi runāju, bet laiku pirms menopauzes un tur gļuki var sākties 10 gadi pirms.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369375