Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Watsap parsteigums

thebest

Esmu uz pauzes.Pirms brīža ielīdu vīriesa plansete(telefona).vinam kā jau daudziem,ir sadaľa watsap bildes...un tur smuka bilde nosutita pāris dienas atpakal,uzreiz man izejot no majas yz darbu..pliks liceklis

Papildināts 11.03.2018 19:12:

Protams,vienigais,ko vins vareja pateikt,ir sutijis man,bet varbut neaizgajusi utt..pie kameras bildem vinas nav,tatad sutits/bildets pa tieso watsapa.

Zemmene

thebest
Vīrietis vēl tas pats? Tev jau sen bija laiks to nomainīt uz sakarīgāku eksemplāru.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Esmu šoka,jo neko tadu nebiju gaidijusi,jo pedeja laika loti stradajas,zinu katru soli varteikt.kopā vienmer utt.cenšas un gādā un te..

Papildināts 11.03.2018 19:14:

Zemmene
Zinu ka bij.bet tagad censas un lutina.visu dara,tapec šoks pamatigs

SanSu

Ja lien citu cilvēku telefonos, tad tev jābūt spējīgai sagremot to, ko tur atrodi.

Vai nav vienalga!

Alija

Ja nekļūdos, tev tas vīrietis jau pirms mēneša bija jāizliek kāpņu telpā. Kādi vēl watsapa pārsteigumi?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Ja butu vel kada,tad vinai butu jāvelta laiks.kontaktos ari nav jaunu nr.

Papildināts 11.03.2018 19:21:

Divaini..atradu watsapa sadalu "nesenas sarakstes"un tur tikai draugi..

Papildināts 11.03.2018 19:21:

SanSu
Vins ari mani parbauda sad tad profilakses pec

Papildināts 11.03.2018 19:22:

Alija
Esmu nolemusi iziet psihologa konsultacijas,ceriba,ka raas palidzes,bet vel nav rinda pienakusi

Zemmene

Ja gribēs krāpt, laiku vienmēr atradīs. Varbūt pagidām nevienas nav. Meklēšanās process, tā teikt. Izsūta krāna bildes un gaida, kura uzķersies.

Papildināts 11.03.2018 19:23:

psihologa konsultacijas
Šis tev būs ļoti noderīgi.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

thebest
Tā tev arī vajag, ja lien svešās ierīcēs

Sapratu,ka dzēstās saraxtes neparadas pie nesenajam sarakstemm......njaa zinu,es mekleju attaisnoju šai rīcibai..

Papildināts 11.03.2018 19:28:

Ar ceribu,ka gluks un nenosutijas... jo pagaidam nevaru sagremot,neticu tam...

Ha, vajadzēja nofočēt savu p ar viņa telefonu un neko neteikt būtu viņam dubultpārsteigums, kam tā pieder?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370667