Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

aizgājušie laiki un skumja pēc tiem...

ziema

nu tā, ir atvaļinājums sācies, beidzot !!!

vakar vakarā aizdomājos par sajūtām dzīvē. par skumjām pēc bijušā laika, notikumiem un cilvēkiem.

pēkšņi sarunas gaitā secināju, ka... velns parāvis, nav ar ko vairs parunāt !!! Draudzene slima (smagi), otra družka ir forša, bet nevaru tā kā gribētos, jo nesapratīs, uzklausīs un tā, bet ...

mīļāko vairs nav, tās sajūtas, kas bijušas ir prom, skumjas par iekšējo tukšumu un vientulību. Arvien biežāk vakaros atceros... jaunību vai?!

tā visa vietā nekas nenotiek. ok, darbs, bērni, māja, bet tādā ikdienas režīmā, pietrūkt tā lidojuma sajūta, da es pat nezinu kas tieši.

Tā nu esmu nodzīvojusies

Kukazhaa

ziema

pienaacis laiks kad izveertee bijusho, esosho sasniegto un naakotnes perspektiivas. un reizeem domaa.. eh, ja vareetu saakt no gala, patiit filmu atpakalj. veelreiz izdziivot to un shito.. vieniigais visticamaak rikotos un izveleetos taapat, jo tev nebuutu shaabriizha pieredzes. Esoshais sasniegtais.. saliidzini sevi ar citiem/citaam? kas nav izdevies, izdevies ko biji cereejusi? Naakotnes perspektiivas? baltais palags? vecums...

Modra

Ar to slimo draudzeni arī parunā. Izskatās, ka mums ļoti patīk būt bērniem ( senie laiki) un meklēt atbalstu citos. Laiks pieaugt un pašam kļūt par atbalstu citiem.

Kukazhaa
nē, baltai palags noteikti ne.

visdrīzāk jā, rīkotos tāpat, baigi tādas lietas, ko noteikti nožēloju nav, jo tā laika saprašana un pieredze bija tikai tāda kāda bija, šodien darītu citādāk, bet šodien es esmu pavisam cits cilvēks nekā 20, 15 un arī 10 gadus atpakaļ.

vai salīdzinu ar citiem?! nu ne pārāk, jo esmu reāliste, saprotu un apzinos kāpēc varu un daru tieši tik cik ir.

Gribētos protams ceļot vairāk un vispār, to drošo plecu sev blakus, bet pagaidām nesanāk, esmu izvēlīga - vai nu ir cilvēks mans vai arī nav.

Tad nu tā arī ņemos. Iespējams tāpēc arī esmu viena, ka gaidu tās sajūtas, lidojumu un dzīvīgumu ikdienā.

Papildināts 12.03.2018 16:38:

Modra
tur jau tā laime nelaimē, ka es esmu atbalsts citiem. iespējams tāpēc arī gribu to atbalstu sev.

un pieaugusi es jau sen esmu, es teiktu, ka bērnības īsti man nebija. laikam tāpēc pēc tās ilgojos.

I_Nese

Eh, pietrūkst tā dulluma, kas bija pirms 8-10 gadiem. Pārejo gan laikam atstāšu pagātnei siltām atmiņām bez vēlmes atkārtot

a draudzenes jā... nav vairs tas, kas agrāk. Draudzeņu jau ir, bet katrai dzīves situācijai sava. Nav vairs nevienas tādas universālās. Bet savā ziņā par to neskumstu. Man ir dažas tik pretīgas rakstura īpatnības, ka neapzināti varu kādu pamatīgi vai nu aizvainot vai apčakarēt. Pēc tam tikai sirdsapziņas pārmetumi. Un ja nav ko apčakarēt, varu gulēt mierīgi

Atbildu par to, ko es saku nevis par to, kā to saproti

Kukazhaa

man tas velkas jau pedeejos gadus 5.. tagad jo sevishkji. Paskatos atpaklaj, cik daudz piedziivots, kur buuts.. viss forshi, gribu atkal. bet pedeejie gadi, murgs. kas nemainiisies. vsticamaak. eksistenciaalas skimjas taa teikt. Meeghinu paskatiities uz dziivi caur citu prizmu. reizeem sanaak, reizeem nee.

ziema
ka gaidu tās sajūtas, lidojumu un dzīvīgumu ikdienā.

nopeerc loterijas biljeti lai buutu iespeeja laimeet. resp. dari ko lietas labaa lai kas mainiitos.

Kukazhaa
uz pasūtījumu nesanāk. manā gadījumā ir skaidrs, ka speciāli darot nekas labs nesanāks.

bet ir kaut kāda sajūta, ka būs... jautājums - kā līdz tam nodzīvot mierīgi

Ja tā ar vēsu prātu apdomātu, kas notiek apkārt, ap un ārpus mums ( ar jautājumu, kur tad ir tas lidojums). Bērni lēnām aug, pieaugušie lēnām noveco, ziema pusgadu nāk, otru pusgadu paliek, rēķinu apmaksas termiņš atnāk, aiziet, atnāk, aiziet ... Viss lēnu garu, bet nepārtraukti iet, aiziet vai atkārtojas, un atkal atkārtojas, līdz ... Nekāda lidojuma. Labi, aizbrauksi ceļojumā, pirmajās reizēs lidināsies savās domās, cik forši, bet pēc 5., 15.,50. pludmales vai arhitektūras pērles arī šie lidojumi notrulināsies.

Jo tas īstais lidojums cilvēkam ir dziļumā, nevis atkārtojumā. Kur var atrast to dziļumu (vai jēgu)? Tajā, kas interesē, kas aizkustina līdz asarām, kas mazliet satricina iesīkstējošo būtību. Bet visprecīzākais variants varētu būt otrs cilvēks. Nevis vīrietis, ar kuru iejūgties rutīnā, nevis sirdsdraudzene, kura pašsaprotami ar gadiem ir mainījusies (tāpat kā ikviens no mums), bet cilvēks, ar kuru var parunāties, pasmieties, atrast kopīgo stīgu ar pašreizējo pieredzi. Un pat tad, ja tomēr nesaskan, cilvēku savstarpējai komunikācijai ir tāds fenomens, ka tā tomēr paliek diezgan unikāla pieredze. Tāpēc nav, ko žēloties, caur esošajām interesēm vienkārši jāuzrunā cilvēki. Un tad viens vakars ar jauniepazītu sirdsdraudzeni pie vīna glāzes aizlidos vienā mirklī

AgataM

ziema
Es nezinu, ja nav draudzenes, tad varbūt kopistiski var ar kādu cilvēku, kurš meklē ceļa biedru aiziet iztrakoties, ja pietrūkst tā lidojuma. Ir jau kaut kādi tie portāli, kur meklē ceļabiedru, tieši tādos gadījumus, ja draudzeņu nav, vai tām sava dzīve, bet vienam ceļot negribas. Bērnus atstāt pie vecākiem (ja tādi ir) un aizšaut savā mazajā atvaļinājumā. Dzīves vēl galīgi nav beigusies. Izmet tos stereotipus laukā,neiesūno viņos. Savādāk tiešām drīz i lakatiņu siesi. Es skatos uz cilvēkiem, kuri ir traki un dulli, dzīvesrpeicīgi savos vēl 80, 90 gados.

Papildināts 12.03.2018 17:09:

filozofe
Tāpēc nav, ko žēloties, caur esošajām interesēm vienkārši jāuzrunā cilvēki.

Charly

Man šis stāvoklis ir pēdejos pāris mēnešus. Sameklēju feisbukā daudzus kuri kādreiz man bija aktuāli un skumji palika. Ļoti skumji. Klasesbiedri kuriem tak visiem bija sapņi nākotnē sasniegt nereālas virsotnes neko tādu nesasniedza. Nē, nedzīvo slikti, bet ... garlaicīgi - lielākoties vidēja līmeņa biroja darbi. Bijušās skaistules noveco un skumji ir uz to skatīties. Jo jaunībā šķita, ka mēs nekad nenovecosim un neiesūnosim. Viens džeks kurš bija traki smuks un stilīgs, dīdžejs tagad īrījā uzaudzējis kārtīgi alusvēderu, visās bildēs ir ar aliņu rokās un dzīvo pāris līmeņus zemāk kā būtu gaidījusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370721