Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fleree spirāle

zane1zane

Labvakar.

Briestu Fleree spirāles ielikšanai.

interesē atsauksmes, cenas, pie kura ārsta veicāt ielikšanu (ja Rīgā).

Paldies!

Bubble

Pirms nedèļas ieliku, nu jau 5.dienu ir slikta dūša vemšana, nespēks, neko nevaru ieēst. Biju pat slimnīcā uz uzņemšanu-analīzes labas, usg labs. Noraksta uz Fleree hormoniem. Ņemšu ārā. Protams, nav teikts, ka tiešām spirāle vainīga, bet divi dakteri uz to norāda.

Papildināts 22.03.2018 04:15:

Līdz šim nevienu sliktu atsauksmi neatradu un teorētiski spirāle darbojās lokāli. Tādēļ es arī labprāt dzirdētu citu pieredzes.

Orhideja12

zane1zane
Arī apsveru domu par šo spirāli. Pagaidām lasu citu pieredzes un gaidu ka mazo beigšu barot. Kad biju vizītē pie dr, teica ka cena esot ap 150eiro, bet ieteica pirkt Igaunijā, ja esot braukšana uz to pusi, jo tur esot pa 50eiro lētāk.

S.Kamis

Bubble
Vai pirms tam esi lietojusi kontracepcijas tabletes un, ja jā, vai lietojot arī bija slikta dūša vemšana, nespēks, neko nevaru ieēst?

Man jau gadu ir- ieliku, kad vēl baroju ar krūti, jo ārste teica, ka ar krūtsbarošanu nekonfliktē. Liku pie savas ārstes Dr. Lauskas klīnikā Medeora, bet spirāle bija jānopērk pašai iepriekš (viņa izrakstīja recepti). Pirmo pusgadu bija periodiska smērēšanās, kas pārlieku netraucēja dzīvot. Toties tagad ir daudzreiz vājākas un arī īsākas MR. Kopumā esmu ļoti apmierināta- neko sliktu laikam nevaru teikt. Vienīgi pēcdzemdību svars vairāk “mētājas”, bet to iespējams var uz mājās sēdēšanu un uzturu norakstīt. Bet gan jau, ka hormonālā spirāle, lai arī ar nelielu devu, savu “ieguldījumu” arī dod.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370737