Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ēd un tievē

nevarnevarsaprast

Kur palikusi mūsu tievēšanas atbalsta grupa ?? Labi sākām, kāpēc tika pielikts punkts ?

Varbūt- turpinam!

Katram savs

nevarnevarsaprast
Autore jau teica, ka dzēsīs ārā. Var jau turpināt, bet man liekas, ka bez viņas nekas nebūs.

Turpinaam. Var iztikt pat bez Preģika. Katraa sadaļā nepieciešama #nekurnederiga#tema#

Papildināts 15.03.2018 20:44:

Pfff. Taa teema jau bija ļurināšana, katra par saviem gramiem naaca padaliities, par recepteem. Visaam aktuaali.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Es arī par turpināšanu .Pateicoties meiteņu padomiem un , protams,savam gribasspēkam esmu vieglāka par 8 kg!

Mozze
Mums vajag izbiidiit vienu teemas galveno varoni. Negribi Tu? Jo kaadam te ir jaatskaitaas par zaudeetiem miinusiem un ko liek veederaa! Taads pavasara sprintins uz pludmales sezonu

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Kapriza

Par galveno varoni-nē,bet dalīties ar receptēm -noteikti!

Par sevi varu teikt , ka šogad no savas ēdienkartes esmu izslēgusi:

sāli, cukuru, miltus. Vairāk nelietoju neko ceptu(eļļā).Esmu iecienījusi paniņas, pēdējā ēdienreize pirms plkst.18.00

tēmas nosaukumu vajadzēja ēd, sporto un tievē.

Papildināts 15.03.2018 21:40:

Tēmu vēl var izdzēst un vēlreiz sākt.

Nedaudz žēl, ka preģiku vairs nevar atbalstīt, bet publiski jau tā ir, kā ir at tto atbalstīšanu visās frontēs. Bet tievēšanā, sportošanā vēl varēs.

To tēmu lasot bija pilnigi nepatikami , it kā intimas lietas, bet tik publiski, tik netīri. Labi, ka aizverta. Par ēsanu turpināt inčigi būtu.

lutekle
Pilnīgi piekrītu-bija jāklopē ciet! Bija par traku!!!

Es ar sportu esmu uz Jūs, vienīgais ko daru ir nūjošana brīvdienās un ikvakara vēlās pastaigas ar suni 6-10km

Cerams, tas suns ir lāča izmēra suns, ja vakaros jāiet 10 km. Izklausies pēc nopietnas sportistes.

Es gan neņemtos tā kritizēt, tā tomēr bija preģika atbalsta lapa, liekot akcentu uz personību un visu no tā izrietošo. Tieši viņa uzvilka tēmas motoru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370931