Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hmm... Sievietes nu galīgi ir palikušas izbadējušas?))

JayLee

JayLee

Nu nevaru šodien neierakstīt šeit gadījumu, ko piedzīvoju kādu pusotru stundu atpakaļ!)

Izdomājām, ka varētu trijatā ar vīra draugu aiziet iepirkties. Visu sarunājām, viņš aizveda sievu ar bērnu uz rotaļu laukumu un gaidīja, kad atnāksim mēs. Visu, kas notika vērojām no attāluma, sarunu pēc tam viņš jau mums atstāstīja. - Nolika auto stāvvietā un pastaigājās pa celiņu lasīdams grāmatu mobilajā, pēkšņi viņam virsū kāds uzstūmās. Viņš to sievieti paspēja noķert, no kritiena pasargāja. Viņa no sākuma atvainojās, tad, it kā, mēģināja savu vainu nogludināt, piedāvāja kafiju iedzert. Draugs atteicās (viņš, kad atsakas, vienmēr saka - Nē, paldies, nav vajadzības! Un to pārkāpt nevienam nav vēl izdevies.) Tad tā sieviete pēkšņi sāka plīties virsū, ka kā tad džentelmenis viņai nevar kafiju piedāvāt? Tik patīkams vīrietis un atsakās un viss tādā garā. Viņš tikai pateica "nē" un aizgāja uz auto, pēdējos vārdus jau dzirdējām mēs - nu ko viņai tik pediņi gadoties!))) Jā, un galvenais - viņam pirkstā ir diezgan pamanāms laulību gredzens, sanāk, ka pat tas to neapturēja plīties virsū!)

no malas

Nu, patrāpījās viņam ceļā dāma ar Smalkām Manierēm, ko citu lai saka... =)

a²+b²=c²

Nez, man kaut kā neviena virsū neplijas, lai gan esmu ļoti glīts.

JayLee

no malas
Njā... )) Tās smalkās manieries...)))

Man viens jautājums - viņa gaidīja, ka šis jozīs tai pakaļ uz kafeinīcu. Vai arī tā arī jož pakaļ kādi citi?)) Jā, tas otrs jautajums. )

Piedruja
Nez, man kaut kā neviena virsū neplijas, lai gan esmu ļoti glīts.
5 gadu laikā kopš es pazīstu vīra draugu šis arī ir pirmais gadījums))

Papildināts 14.04.2018 17:19:

Jā, un par tiem viņs vārdiem par pediņiem - sanāk, ka, ja nav pediņš, tad obligāti skries pakaļ, pat ja precēts/aizņemts?)

JayLee
Pavasaris atnācis!!!

Belle

JayLee
Piedzīvojumu romāns Tev, ne dzīve.

Nu vismaz pamēģināja meitene. Vilšanos nespēja noslēpt.

Modra

5 gadu laikā kopš es pazīstu vīra draugu šis arī ir pirmais gadījums))
tad vajadzēja nosaukt tēmu Izbadējusies sieviete, nevis runāt daudzskaitlī.

JayLee

mea
JayLee Pavasaris atnācis!!!
Jā) Un atnācis ar apziņi, ka man nav ko normālu uzvilkt!))

Belle
JayLee Piedzīvojumu romāns Tev, ne dzīve.
Vai ne?))

Nu vismaz pamēģināja meitene. Vilšanos nespēja noslēpt.
Viņam riņkis pirkstā milzīgs, tur bij jābūt gatavai vilties!) Vai arī priecāties, ka re - puisis godīgs!)

Modra
A ja nu viņai vēl piecas māsas izbadējušās?) Es jau nezinu))

Jevlampija

Visi vīrieši cūkas! Visas sievietes izbadējušās! Pasauls` gals klāt!

Meitene vienkārši salasījusies vērtīgos padomiņus no sērijas "7 ieteikumi - kā iepazīties ar vīrieti lielveikalā" un tagad mēģina pielietot dzīvē.

JayLee

Jevlampija
Meitene vienkārši salasījusies vērtīgos padomiņus no sērijas "7 ieteikumi - kā iepazīties ar vīrieti lielveikalā" un tagad mēģina pielietot dzīvē.
Vai tai padomu sērijā nav rakstīts, ka precētos un aizņemtos nav brīvs aiztikt?)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372357