Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko darit ar matiem?

lizite

Vairs netieku nekada gala ar viniem.Ka sakas ziema, ta turpinas jau kadus 5 menesus.

Elektrizejas sausmigi,sausi ka salmi,plani.

Visadus sampunus,balzamus,maskas esmu izmeginajusi,gan veikala,gan dabigos,nekas nelidz.Vitaminus dzeru,ar fenu nezaveju.

Pilnigi nervi sabeigti,nevaru normali iziet cilvekos.

Pamēģini pa nakti ieslēgt gaisa mitrinātāju.

Ja elektrizējas, varbūt no sintētiska apģērba. Bet to, ka plāni, to jau nevar ar šampūnu izlabot. Ir tāda matu krāsas, bezkrāsainas, kas piedod matiem veselīgu izskatu. Pajautā savai frizierei.

murciite

Friziera apmeklējums varētu līdzēt, kā arī jauns matu griezums, kaut vai tikai galiņu apgriešana. Chi matu zīds galiem, mitrinoša matu kosmētika.

Mīlestības augļi ir vissaldākie

lizite
Iesmere matos daudz kokosriekstu ellas, uzliec virsu maisinu un pastaiga 1h tada. Tad izmazga ka parasti, bet 2 x ar sampunu. Paris reizes nedela izveic so proceduru un bus 100% efekts - spidigi un gludi.

Sunny Cloud

Man liidziigai probleemai paliidzeeja divi liidzekli, neskaitot labu shampuunu un kondicionieri. john frieda volume spray un got2b beach mat. abi matus padara saturiigaakus, miinuss, ka mazliet mateetus. bet man bija shausminjas uz galvas, loti izkrita mati peec beerna..

un feenot gan naacaas tomeer

Papildināts 14.04.2018 22:28:

kokosa ellju meegjinaaju, bija tikai sliktaak

ar eļļām mati palika pavisam bēdīgi - ne apjoma vairs, nekā.

diemžēl kas vienam der, otram neder.

griezums, kas matus padara max kuplus, bet nu jāpieņem, ko daba iedevusi, to iedevusi. var jau pūst lakas un veidot, vien tas prasa baigo laiku un man personīgi nepatīk tā kokaino matu sajūta.

Vaarna

Man tādi līdzekļi, kā eļļas, hennas, sinepju pulveri, olas utt., der tikai uz laiku, bet ne ilgstoši. Sākumā liekas super efekts, bet drīz vien mati paliek sausi un lūstoši (pēc olas tikai smagnēji).

Es drīzāk skatītos kvalitatīvu profesionālo produktu virzienā, vai samierinātps un ik pa laikam veikt kādu procedūru salonā, lai mata stiebru padarītu "uzpildītāku". Nav jau teikts, ka tas būs jādara mūžīgi, varbūt tādējādi varēs matus mazāk mocīt un izdosies ataudzēt atpakaļ normālus.

babydoll

man ari soziem un vel pavasari baigi elektrizejas, tagad jau mazak..

kuplumam noteikti lieto kadu volume matu laku, es izmazgaju matus un pirms zavesanas iepusu saknes, palidz..

Kļavaslapa

Vēl dažus gadus atpakaļ bija pieejami šampūni, kas bija speciāli pret elektrizēšanos. Diemžēl tādus vairs neatrodu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372363