Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Garsigs Krievijas siers, tads ka senak, vai eksiste?

Sila purene

Jau vairākus gadus Krievijas siers ir pārvērties par dzeltenu bezgarsigu kluci. Sen, sen atpakaļ bija viņam tāds rugtumins, kad uzliki uz maizes jūti garšu, tagad garša pazudusi Ir meginati gan dārgi, gan lēti...

Vienīgais agrāk bija Prizmā Valeo, tas bija labs...tagad nekur nav

Varbūt variet ieteikt, kur var nopirkt Krievijas sieru ar garšu?

perfekts planders

Sila purene
Valeo ir Mego dabūjams, parasti 400g (vai 500?) oriğinālfasējums.

Ļoti pozitīvs atklājums bija Trikātas bio Krievijas siers, ļoti izteikta bērnības garša. Bet tieši Trikātā ražotais gaiši zilajā iepakojumā, nevis tas, ko ar nosaukumu Trikata bez garumzīmes ražo Latvijas piens.

Vēl labs ir Smiltenes Krievijas siers. Bet atkal - fasētais oriğināliepakojumā. Sveramais kā kuru reizi. Vai nu veikali krāpjas un, lai pirktu, par Smiltenes ražojumu sauc kādu citu sieru, vai ražotne uz lielveikaliem dod ne līdz galam nogatavojušos produkciju, cenu demlinga dēļ.

Padies, Mego nav pa ceļam, pamēģināšu to Trikātas bio...

Kāpostgalva

perfekts planders
Pievienojos, Mego nopērkamais Valeo ir visjēdzīgākais, tāpēc vien tur mēdzu iegriezties

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Modra

Stokmanī ari ir, Igaunija ražo, ļoti garšīgs.

tas klucis lielākoties ir Latvijas Piens, kaut kas nenormāli negaršīgs. Viņiem viss negaršīgs.

Es ar ieteiktu to Trikātas bio, nejaukt ar Jelgavā ražoto.

nero

Valeo lielais fasējums mēdz būt ari Supernetto veikalos. Tā arī ir, ka par daudzmaz ēdamu var uzskatīt ražotāja fasētos Valeo, Trikāta (zilais iepakojums) un Smiltenes.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

labrencija

Preiļu Sieram garšīgs ir Čedaras siers, laikam arī Krievijas siers ir ar izteiktāku garšu. Visgaršīgākie ir Rokišķu sieri.

Bitīt matos

Latgales pienam arī garšīgi Čedaras sieri - 3 dažādas nogatavināšanas pakāpes - tagad ēdam šos.

Dzīve ir pārāk īsa. Smaidi kamēr tev vēl ir zobi!

ezhix

Es par Smiltenes orģinālfasējumu.

И тогда я решила стать доброй, потому что поняла — патронов на всех не хватит.

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372375