Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nauda ģimenē

panika

Nezinu, kā vairs dalīt, rīkoties ar naudu. Abi strādājoši cilvēki, tikai nezinu, laikam domāšana bik atšķiras un finansiālām lietām. Vīrs, saņemot naudu, var to notriekt vienā vakarā - jā, arī man kaut kas atlec. Ne jau dod man naudu tēŗiņiem, bet, piemēram, vīrs grib aizbraukt kaut kur, ielej degvielu un pa ceļam paņem uzkodasa abiem. Pārējo naudu notrallina aliņos, cigaretēs un 10 reizes ēdot u.t.t. Bet nav stāsts par to. Loģiski, ka naudas nav jau otrā dienā un tad sākas diedelēšana - nopirksi man to un to? Es taču tev pirku! Tev žēl, tu ēbrejs utt. Viņam, redziet, gan naudas man nav žēl, bet es tāda un tāda. Un tādi strīdi, pārmetumi, "razborkas" mums ir ik pārdienas. Viņš, redz, prasot tikai aizdot. Jā, atdod, ja paprasa aizdot, bet ne uzreiz, protams. Tādas aizdošanas man besī, nevaru izturēt, ja cilvēks dzīvo vienai dienai un viņam vienalga, kad saku "rīt arī diena". Tad ir PO..

panika
Cik ilgi jūs kopā?

Vai tad agrāk bija savādāk?

teemant

Dežavū. Jau līdzīga tēma bija.

Man tādu problēmu nav, jo gandrīz visa alga tiek atdota man un es menedžēju budžetu. ( grāmatvedes gēns ) un visi apmierināti.

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

teemant
Dežavū. Jau līdzīga tēma bija.
Nū... nekā dāivaina, gana izplatita zaļu gurķu problēma , ja nav zaļi gurķi, tad jau klīnisks gadījums...

Patricia L

Civillikums paredz aizgādnības noteikšanu arī pār izšķērdīgu personu. Tikai jau neatceros tās pazīmes. Saņemsi viņa algu, izdalīsi no rīta cigareti un vienu eiro pusdienām. Bet, vai Tev to vajag?

Mazurka

panika
Cik jums gadi, 20? Tad sanāk, ka Tu maksā komunālos maksājumus? Regulāros maksājumus- telefons, internets utt. arī uz Taviem pleciem? Kas tad ir tas, ka Tev "atlec"? Hotdogs no CirkleK?

Kurkulis

Un kā tad jūs obligātos maksājumus sedzat (īre, komunālie, sakari u.tml.)? Un kurš tad pelna vairāk?

Bet vispār kaut kā neticas. Cik tad vīrs (?) saņem, ka nāk.dienā jau nav naudas?

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Jā, man arī jautājums kā tad jūs obligātos maksājumus sedzat

Un kā bija agrāk? Kā viņš nonāca līdz statusam- vīrs, ja tik atšķirīgi viedokļi par svarīgām lietām?

MieraVejos
gadi 2 jau. Visu laiku kādas naudas problemas, visādi varianti izmeginati. Metāmies, piemēram, visam, bet mani tracināja fakts, ka ja sapērk pilnu ledusskapi, protams, ka visu noēd viņš, pat ari tādas lietas, kuras ņemu ar domu sev.

Norma Džīna

Nu paga, vai stāsts nav atkal par džeku ar īpašajām (Nike) botām?!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372413