Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Henna un pēc tās krāsošana

lutekle

Ļoti konkrets un specifisks jautajums- ja iekrasošu ar hennu , vai hennu un basmu , dazas sirmās piesaknes- tad, kad pec tam iesu krasot parastā kārtībā ( tumšus un ar organiskajam krasam) / varu gaidīt kādus brinumus vai butu ok?

man ir beduga pieredze, kas notiek balinot un krasojot gaisus virs hennas- Cavalli atpūšas.

Šeit it kā tikai tumšie toņi. Nu man skopums iet uz frizetavu katras 2-2,5 nedelas, kai ataugusos sirmos aizkrasotu. Bet pati majas nekrasoju, ar tam irganiskajam krasam neesot tik vienkarsi , un tonis jaiemaisa, un ilgi jasez, un jasilda, un spec sampuns pirms tam. Iedomajos hennu

vecmāmiņš

Jā tonis ir jāsajauc gan, bet to ka būtu jāsida vai ilgi jāsēž nu nav tas visām organiskajām krāsām raksturīgs. Ir krāsas kuru tehnoloģija ne ar ko neatšķiras no ierastās. Jā, ja ir krāsoti mati ar organisku krāsu nebūtu vēlams lietot šampūnus ar sulfātiem.

Cik es zinu ka lietojot hennu vai bastmu vienmēr pastāv redzēt nevēlamu rezultātu frizētavā vienalga vai viņiem ir ir organiska vai ķīmiska krāsa. Es tādus"purvus" esmu redzējusi, kas nepadodas nekadai korekcijai ka tik turies. Ja esi izvēlējusies krāsot matus ar šiem produktiem ( henna, bastma)tad dari to, bet neiesaku miksēt.

Nu galigi ari uz hennu man nav velme pariet

cik ir tas laiks, ko pec hennas jaiepauze- tacu ne jau kamer noaaig nost?

Dzīvesveids

Cik es interesējos, tad, lai aizkrāsotu sirmos, vispirms ir jāliek sarkanās krāsas henna un jātur divas stundas, un tad tonis kādu vēlas un atkal jātur.

Jautāju es Biotēkā, jo man arī besī, ka tik bieži jākrāso, bet ar to hennu tad tas sanāk ļoti laik- un darbietilpīgi, kā arī rezultāts nav paredzams.

Ja ar vārdu - irganiskās - domāts organiskās, tad es krāsoju ar Naturigin krāsām ( nezinu gan vai tās klasificējas pie organiskajām, jo ir puse uz pusi). Krāsoju frizētavā un dažreiz arī mājās, bet tās nav ilgi jātur.

JayLee

Ar hennu un basmu nokrāsotie sirmie mati tik un tā atšķiras no kopējas matu masas. )

vecmāmiņš

lutekle
Tur jau arī ir tas joks ka hennu un bastmu nevar izmazgāt laukā. Tā saglabājas kamēr ar to krāsotos matus nenogriež. Tieši tik laiks ir vajadzīgs.

vecmāmiņš
Paldies. Tik īsi mati , lai būtu gatava pagaidit, kamer paraug, man nav.

neraza.

Nu ko iesakt ar to sirmo matu saknem???? Aug nereālā tempa. Otrs- tiesi, un tikai , gar sejas ovālu, kas nozime, ka uTeiz var pamanit un ari ar sejas tirisanas lizekliem iebrauc matu linijà, kas ari drusku nonme krasu. Bet es nespwju ne laika, ne naudaa zina ik pa 20 dienam iet uz frizetavu

vecmāmiņš

lutekle
Aizej pie sava friziera. Paskaidro situāciju, palūdz uzrakstīt formulu kuru viņa jauc Taviem matiem. Ceru ka zini ar kuru zīmolu krāsu krāso Tev matus. Noskaidro kur to nopirkt vai uzzini kas ir izplatītājs. Nopērc un krāso mājās. Ieteikšu tomēr katrus trīs mēnešus tomēr nokrāsot matus salonā, lai frizieris var izlabot kādu no pielaistajām kļūdām. Tās 100% būs.

lutekle
Man frizieris ik pa laikam pārdod krāsu, kad kur braucu lai varu nokrāsot, lai gan nav uzjaukta ir ļoti tuvi tam kā frizētavā krāso. Es gan esmu blondīne, tieši sirmo sakņu dēļ pa tādu kļuvu, apnika krāsot. Ja hennas tonis ir tāds kā gribas, tad jau var visu laiku ar viņu krāsot visus matus. Priekš kam jaukt?

Man savi mati ir gandriz melni. Nu , loti tumsi bruni. Ilgterminā balinat nevaru, lai gan patiktu, jo tad tie klust ka salmi pec laika. Kop vai nekop, Un pat , ja neredz citi, tad es jutu.

Man šī- organiskā krāsotāja- nepiedāva mājas variantu krāsai. Frizierri pirms tam gan visi bija i krasu pateikusi, i nummuru.

Tagad kā Cāļa klasikā teiksiet- šķiries?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372429