vai es rīkojos ļauni?

sanete

Slēdza sanete: "Tā vietā, lai saņemtu padomus, notiek man tuvu cilvēku apvainošana.".

It kā jau sīkums, bet tomēr ( jeb pārdomas pēc mātes dienas). Esam vairākas paaudes - mana mamma, es, mana meita (kurai arī ir ģimene). Mana mamma ir mūsu "lielmāte", kura gadu un veselības dēļ dzīvojas tikai pa māju. Tā nu ar meitas ģimeni sarunājām, ka pēcpusdienā aizbrauksim pie maniem vecākiem un kopīgi pasvinēsim. Sarunājām, ko kura sarūpēsim priekš galda. Es sagādāju torti. Aizbraucu pie vecākiem jau rīta pusē, lai līdz pēcpusdienai varētu vēl ko padarīt vecīšiem dārzā. Ar mani gandrīz vienlaicīgi apsveikt mammu ieradās mans brālis ar savu sievu. Atveda mammai puķes, neko vairāk. Tēvs man saka: Tu atvedi torti, vajadzētu pacienāt Atbildēju, ka torte ir domāta ēst, kad atbrauks mani bērni.

'Tagad mazliet grauž - vai es tiešām nerīkojos ļauni pret savu brāli? No otras puses, varbūt cilvēkiem ir jāgūst mācība - ja brauc pie veciem un slimiem vecākiem, tad parūpējies arī par kādu gardumiņu pats. Šie pieraduši pie visa gatava.

Laikam jau tāds sīkums, bet man sirds pilna.Šī tikai bija kārtējā pile tajā visā stāstā.

Ļauni varbūt nē, bet sīkmanīgi gan. Nez, vai mamma par šādām bērnu savstarpējām attiecībām priecājās?

Ljoljix

Tulit tevi atspardīs- va ta tev žēl kūkas gabaliņa!? Nabagāka paliksi? Saturies

Nopietni? ATKAL kašķis par vienu zemeni, kūkas gabalu vai ex sievai iesaiņotiem pīrādziņiem?

Kas liedz nogriezt brālim tortes gabalu? Viņš visu norīs un taviem bērniņiem nepaliks? Tiešām žaba dušit tik ļoti?

Papildināts 14.05.2018 11:43:

Ljoljix
Nu man nav saprotams tāds žīdisms.

Es noteikti butu pacienajusi... vai tad torte bija tik maza?

black sand

Korekti butu bijis atbildēt ka torti liks galda kad ieradīsies visi apsveicēji.

Bet ja reiz ir palielaka gimene kura var atbraukt ciemā tad ari tortei ir jabut tādai lai visiem pietiek

Ljoljix

Li_li
Kas tieši nav saprotams? Ir cilveki kuriem varetu atdot ari visu kuuku, bet ir cilvēki kuri ar savu nahalismu vnk dušī. Un ja tas brālis ar sievu ir no nahaļavčikiem- es ari paraditu ar pirkstu uz kuru pusi ir ciema veikals kur cepumus nopirkt.

aveirulz

Kas tā par modi cālī, ka aizved ciemkukuli un tad domā, ko ar to darīt. Aizvedi torti, atdevi un viss. Saņēmēji lemj, pasniegt tev, bērniem, brālim, kaimiņam, izmest, apēst vakarā divatā utt. Nu nesaprast man šo.

Torte vesta lielmātei - lielmāte arī izlemj, ko un kad ar to cienāt.

Bet rādās, ka torte tikai aisberga virsotne.

Ljoljix
Laikam jau tieši tas arī nesaprotams. Man grūti iedomāties, ka es savu brāli varētu uzskatīt par nahaļavčiku.

Papildināts 14.05.2018 11:50:

p.s.: un māti, vai omi, kas nu tur sanāk, saukt par "lielmāti". Bet tomēr braukt uz turieni un čupoties ar visiem TIEM.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18373757