Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu taisnotājs (ne panna)

69Eva

Nogriezu matus mazliet savādāk ka parasti, ļoti vajag veidot lai turās un stāv smuki. Ir visadas uzpariktes mājas, fēns, kas rotee uz divām pusēm un vēl kaut kads tur veidotājs. Ar apaļo ķemmi esmu sapratusi, ka tomēr man pacietības nav ņemties. Respektīvi drusku pataisnot vajag pēc katras mazgāšanas. varbūt ir kaut kas jauns un lietošanā ērts taisnotāj, nu tipa apaļas ķemmes efekt. Iesakiet, ko lietojat, kas patīk.

Nu es esmu redzējusi tādus aparātus, kas pūš kā fēns, bet galā apaļā ķemme. Kaut kas a ļa tāds:

https://lv.remington-europe.com/produkti/as7051-volume-&-curl-Ieveidotajs

Taču jāsaka godīgi, ka tādus nelietoju. Agrāk vienmēr taisnoju ar apaļo suku + fēnu, man likās gan ātrāk gan ērtāk kā ar visādiem pričendāļiem. Jo pričendāļi reti ir ar atbilstošu jaudu, kā arī nevar regulēt virzienu, kādā pūš karsto gaisu kā tad, ja lieto plakano uzgali. Pēdēj laikā daru tā, ka izpūšu ar fēnu, pēc tam ķeros klāt ar matu pannu, ar kuru, ja kas, var ieveidot arī formu, - pacelt pie saknēm un/vai apliekt ap pannu, lai sanāk ar vilni, lokām utml. Matu panna ir diezgan universāls līdzeklis. Bet noteikti ne ātrāks kā lielā apaļā ķemme.

Nu es to pannu negribu tikai sdēļ tā, ka drausmigi svilina tos matus. man katru otro dienu mati jamazga un javeido, bac nu man taa apalaa ķemme besī, es nemāku laikam kārtīgi, man sāk sāpēt rokas un viss sāk besīt. Panna man būtu ideāli, bet apzinoties to kaitējumu, nu nē!

69Eva
Nu, beidz. Matu panna svilina tieši tik pat, cik karsts fēns un apaļā ķemme.

1. Nekad neliec vairāk par 180 grādiem. Never ever. Ja plāni mati, pietiek ar 170. Laba panna ļoti labi iztaisnos šajā temperatūrā.

2. "Gludini" pirms tam kārtīgi izžuvušus matus, nelien slapjos ar pannu.

3. Nenožīdo un nopērc labu pannu. Ar labu pārklājumu, temperatūras regulēšanu utt. No sirds un dvēsles varu ieteikt šo Remingtonu. Gludinu jau gadu, man balināti mati, un neko viņa tur nesvilina. Pat galiņi nelūzt matiem.

4. Pirms gludināšanas iepūt matos aizsargājošu līdzekli. Te man padoma nav, jo mani mati iztiek paŗsvarā bez. Esmu šobrīd pasūtījusi no Ebay vienu ūber dārgo, bet kamēr nav saņemts un notestēts, atsauksmju nav.

69Eva
Piekriitu. Ar feenu tu divtik dedzini metus. Ar pannu nolaid vienreiz paari un viss.

Papildināts 14.05.2018 18:32:

Man ir Babyliss profesionaalais.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Lizete

69Eva
Esmu loti apmierinata ar GHD platinium matu taisnotaju! Ieprieks lietoju Remington un Braun ar jona funkciju. GHD bija daudz dargaks, bet efekts ir nesalidzinami labaks

Es ar iesaku GHD, labakais ko esmu lietojusi.

Būs jāiečeko tas GHD.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373769