Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

diivaina leekme

vespuchii

vespuchii

pagajushajaa nedeeljaa man peksnji saaka sapeet veedera lejasdaljaa- saapes tik stipras, ka nespeeju pakusteeties. DOmaaju ka cista pliisusi ( ir bijushas cistas ). Peeksnji viss kermenis saka drebeet taa it kaa es buutu paarsalusi liidz naavei, saaka tirpt pirkstu gali un melns gar aciim un sajuuta ka tuuliit giibshu. Peec kaada briitina, kad saapes mazinaajaas, man iestaajaas miers un es saaku migt ciet. Viirs teica ka paliku baala un aksta, meeginaaja sataustiit pulsu, vinsh bija looti vaajsh.. un es vienkaarshi nespeeju atveert acis, cik loti mani vilka uz miegu. Pat vairaakas naktis negulot taa nekad nav naacis miegs. Tajaa briidii kad sii leekme bija, biju mieriiga. Pec tam naakamajaa dienaa devos pie ginekologes lai paarbauda varbuut tiesaam cista,vai kaada iekseejaa asinosana un tas viss murgs tikai kermena reakcija, bet nekaa- viss tiirs. aarste ieteica uzmekleet neirologu. vinai ir aizdomas ka taa bija epilepsijas leekme...

pieteicu viziiti pie neirologa. jaagaida 2 nedeelas... bet shaubos ka taa vareetu buut epilepsijas leekme un baidos.

jo tiesaam bija sajuuta ka miegu uz muziem... taads miers kaa nekad agraak..

Ieteikumi, padomi?

Chicago

Ieteikums. Saukt ātros, ja atnāk nākamā reize.

Vīrs arī jocīgs cilvēks. Tausta pulsu, jūtot, ka tas kļūst mazizteikts un ātros nesauc?! Tā tak var karoti nolikt.

Būtu izsaukti ātrie, aizvestu uz slimnīcu. Pie tādiem simtomiem, tak jau būtu vēderam USG uztaisījuši un aptuveni skaidrs būtu.

Trīne

Laikam visa ģimenes mantība autores īpašumā. Citādi nav izskaidrojama vīra mazspēja. Diesviņzin, kas tur bija. Ātrie bij jāsauc.

Albina

cik ilga lēkme bija?

tā var būt arī panikas lēkme, ātrie jau tur neko neizdarīs

tā var būt arī panikas lēkme, ātrie jau tur neko neizdarīs
Bet vismaz būs skaidrs, ka nav nekas nāvējošs. Apbrīnojama vīra rīcība, cilvēks slēdzās ārā, bet stāv un skatās, ātros nesauc.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373803