Kā izturēties?

rasa_rasa

Slēdza rasa_rasa: ".".
rasa_rasa

Lūdzu viedokļus, padomus.

Rados ir veca tante, kura sauc rupjos vārdos citu jaunu sievieti, tik tāpēc, ka viņa dzīvo nereģistrētā laulībā. Kā tantei aizvērt muti, lai nepļurkst rupjības? Tante ir gados un it kā veci cilvēki būtu pelnījuši cieņu vien aiz sava vecuma, bet neliekas man kopā tā viņas izrunāšanās ar cieņu pret viņu.

Kāda pieredze, viedokļi?

rasa_rasa

Tante ir gados un it kā veci cilvēki būtu pelnījuši cieņu vien aiz sava vecuma,

Kārtējo reizi apstiprinās, ka vienkārši prātiņi dzīvo ilgāk

Un kas liek tai citai jaunai sievietei komunicēt ar šo kundzi?
Tantei muti neaizvērsi, bet nevienam nav obligāts pienākums uzturēt attiecības un uzklausīt rupjības no šādām tantēm.

rasa_rasa
aizvērt muti nesanāks, - katram ir tiesības uz savu viedokli

rasa_rasa

almagel
Un kas liek tai citai jaunai sievietei komunicēt ar šo kundzi?
Tas ir radu loks, pat tuvu radu, tās nav nejaušas paziņas vai pat kaimiņienes.

Nekontaktèties

Papildināts 15.05.2018 12:36:

Nekontaktèties

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Juura

Tanti jau nepārtaisīsi. Viss, ko vari - pateikt "MAN nepatīk to dzirdēt - lūdzu tā nesakiet". Vai tante to ņems vērā? Garantijas nekādas. Tomēr mana pieredze liecina, ka šādā atslēgā izteikts lūgums tomēr tiek respektēts.

Vārdu sakot, nestrīdoties par to, vai tantei ir taisnība vai nav, nemēģinot tanti pārliecināt mainīt domas vai tml, vienkārši skaidri spraust savas robežas.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

rasa_rasa

Juura
Zini, diez vai tas nostrādās. Diemžēl Būs tā, ka saliks rokas sānos un nodiktēs, ka viņai jau nu neviens muti ciet neaizbāzīs un vēl skaļāk lamāsies.

Papildināts 15.05.2018 12:45:

Vika Pēdija
Nekontaktèties
Tā jau arī ir, ka lielākā daļa radu jau sen ar viņu nekontaktējas un mēs tik pa retam viņu šad tad pasaucam uz kādām radu saiešanām. Žēl, bet izskatās, ka arī no mūsu puses kontakti tiks pārtraukti ar šo kundzi.

viktorija09

rasa_rasa
Nekā tu viņai neaizvērsi muti. Vienīgais ko var darīt, ar to cilvēku mazāk kontaktēties, vai arī izvairīties no tēmas par jaunās sievietes privāto dzīvi. Vārdu sakot, neņemt ļaunā vecas sievietes izteikumus, vai nu neciešams raksturs dēļ vecuma vai nu tāda visu dzīvi bijusi. Paskat tepat cāli ir vairākas dāmas, kas uz katra strūra to vien dara kā dirš kādam virsū

magoņmaizīte Berta

Jā, kur nu ir tās, kuras Sauc Visu Īstajos Vārdos? Nupat ir laba izdevība saukt tantei urjavas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18373829