Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diēta?

Nobijusies

Neesmu droša par pareizo sadaļu, bet nu, ja kas, var pārcelt.

Nu jau pēdējo pusgadu pamazām un stabili pieņemos svarā, bet tā nepatīkami, it kā būtu piepampusi. Ēdienā nekas nav mainījies, ēdu maz, labi ja 1500 kcal savācas pa dienu, kas uz maniem 176 cm un agrākajiem 56 kg nav daudz. Bet tagad jau ir 62 kg, lai gan ēdienkartē nekas nav mainījies. Mēģināju Dikāna diētu, nākamajā dienā pamodos tik piepampusi, ka biksēs, kas parasti karājas uz gurniem, knapi tiku iekšā. Labi, mani varbūt tik ļoti nesatrauc tagadējie 62 kg, cik vispār tā smagnējā sajūta, it kā būtu pilna ar šķidrumu, vēders izgāzies, sānos rokturi parādījušies, jo augums man vispār ir smalks. Tāda sajūta, ka limfas attece apstājusies. Un te nu jautājums - ar ko to visu iekustināt? Kaut kādiem Biodrain, bet vai kādai ir reāli palīdzējis? Vai varbūt ir kāda diēta, kas tieši iekustina vielmaiņu? Tāda sajūta, ka man vielmaiņas vairs vispār nav, viss uzreiz šķidruma veidā uzkrājas organismā.

Daļēji pie vainas varētu būt medikamenti, kurus tagad lietoju, bet nu vēl priekšā 3 mēnešu kurss. Un galvenais jau ir, ka nejūtos labi ar to, kas notiek, jūtos smagnēja, ir grūti kustēties, tāds kā nogurums visu laiku, enerģijas izsīkums. Ko tur var darīt lietas labā? Pietiek apēst parastu ābolu vai banānu, lai izgāztos vēders kā grūtniecei 4.mēnesī.

Papildināts 15.05.2018 15:20:

Gribēju to savu tipisko ēdienkarti uzrakstīt. Brokastīs viena neliela maizīte ar sviestu un liesu šķiņķi. Pusdienās dārzeņu un gaļas sautējums, ap 300 g. Vakariņās pliki sautēti dārzeņi, porcija kopā uz 100 kcal labi ja, jo kartupeļus un citus sātīgos dārzeņus nepievienoju. Cukuru pie tējas nelietoju, dzeru tikai tēju vai ūdeni, saldumus nelietoju, jo negaršo. Šādi esmu ēdusi nu jau pēdējos 2 gadus, viss ir bijis labi, agrāk ēdu sātīgāk. Vakaros citreiz mazliet uzēdu riekstus, bet ne daudz, noteikti ne pāri 100 g. Viss it kā gana veselīgi un netrekni, kaloriju nesanāk vairāk par 1500. Ēdu diezgan mazas porcijas, vienmēr esmu bijusi mazēdāja, tikai ēdiena saturs laika gaitā mainījies, pēdējā laikā ļoti garšo pliki dārzeņi, nevis krējuma mērces.

Nobijusies
Domāju, ka vispirms ar šo stāstu aiziet pie daktera.

Modra

Medikamenti varētu būt pie vainas. Plus vairogdziedzeri pārbaudīt vajag.

Ksavjera

Nobijusies

Medikamenti, man ta bija ar hormonalajam zalem...

endokrinologs

graamata

Cik tev gadu?

33 gadi, tūlīt būs 34.

babydoll

man 175 un ari 62 kg, ziema gan 64 uzkapj

izskatos slaida bet viena problema muzigi bijusi- veders, izskatas kā grūtniecei 4.mēnesī.

man gan loti garso saldumi un bez tiem nespeju dzivot.. vienreiz veicu eksperimentu-2 nedelas vispar needu saldumus jo gribeju redzet vai ies svars nost vai nee- rezultats ne grama mazak, ta kaa saldumi personigi manu svaru neietekmee

bet vispar man ari sajuta ka ped laika vielmaina tada lenigaka palikusi, bet nav jau vairs ari  20

babydoll
Jā, bet man visu laiku bijuši 56 kg, pēdējos nu jau 10 gadus vismaz. Tik tagad, pēdējā pusgada laikā, uzkāpa uz tiem 62 kg, un problēma jau laikam tajā, ka ēdu tiešām veselīgi, un saldumi man vispār nav problēma, pat neinteresē. Tā pampuma sajūta ir tas nepatīkamais. Ja tie 62 kg būtu tādi stingri un izbalansējušies, es varbūt pat nesūdzētos, bet man nepatīk tieši visu laiku klātesošā smaguma sajūta un tas, ka liekas, ka lielākā daļa no tiem 62 kg ir šķidrums, piepampuma sajūta, izgāzies vēders (lai gan presīte man ir ļoti trenēta). Nu, vismaz pēdējo reizi es šādi jutos, kad bija grūtniecības pēdējais mēnesis un izveidojās tūska.

babydoll

Nobijusies
a kapec tu doma ka tuska? varbut tie pasi tauki..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373845