Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēc missed abortion

Martinja25

Sveikas! Man tāda situācija,usg apskatē atklājās ka apstājusies grūtniecība 8 nedēļā.Pēc nedēļas tika veikta medikamentozā tīrīšana iedzerot tabletes un pēc pāris stundām jau sākās tīrīšanās process. Viss tīrījās apmēram 2 nedēļas,pakāpeniski samazinoties un beidzās ar nelielu smērēšanos. Tad kādas 4 dienas nebija nekā un tad viss atsākās no jauna,taču asiņoja ļoti stipri turklāt ar visādiem nejaukiem recekļiem,gabaliņiem utt. Tas arī turpinājās apmēram 2 nedēļas,tagad jau iet uz beigām un ir neliela smērēšanās. Šodien biju pie ginekoloģes atrādīties,izstāstiju visu kā bija, viņa uz krēsla mani apskatīja,taču teica ka usg neesot jēgas neko skatīties jo visdrīzāk neesot viss vēl iztīrījies... tad nu man radās jautājums vai tiešām atkal kaut kad var atsākties asiņošana (tīrīšanās) nu jau trešo reizi ??? Jo pēc visa tagad esmu neizpratnē cik daudz tad tur ir kam "nākt laukā" vispār 8 nedēļas esot stāvoklī...??? Un cik ilgā laikā vispār ir normāli,ka viss iztīrās? Varbūt kādai arī kāda līdzīga pieredze un zinošāka par mani. Paldies jau iepriekš

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373909