Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrs koķetē. Es traka palieku

Natasha

Virs koķetē ar citām Vēl mana klātbūtne Ta kā man pirmā lauliba vīrs krāpa šis viss vnk tracina mani un raisa mani neuzticibu, šaubas, bailes. Ir reizes kad vnk eksplodeju. Zinu ka vnk tukss flirts, bet man tas sap Esmu teikusi. Viņš saka, ka koķetēt nav slikti, ja negul tak. Bet es pretī saku ka viņš mani izraisa bailes, un neuzticesanos. Es saprotu ka nav visas attiecibas jāsalīdzina ar iepriekšējām. Bet nezinu ko darit... Brīžiem jūtos ka paranoike

Mokka_shelkunchik

Va ta dibenā iekniebj ar?

sniegpaarslinsh

Natasha
.. ja jau krāpšana bija *sāpīga* lieta iepriekšējā laulībā ( vīri, abi,, ar papīriem ??? ), kā sanāca, ka esošais arī ir ar to noslieci ?? Cik ilgi *aplidoja* ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

diena

Pacel savu pašapziņu! Nekavējoties...

Bumbierkoks

Problēma ir tajā, ka daudzām sievietēm viņu vīri ir visa dzīve, savukārt, vīriešiem sievas - daļa no tās.

ja viņam ir tik viegla attieksme, mēģini padzīvot pēc tāda paša principa. Flirtē, koķetē un smaidi atraktīviem vīriešiem. Tver to dzīvi nedaudz vieglak.

whisper

Man ar pašapaziņu viss kārtībā, nav exvīrs krāpējs, tomēr arī es justos ļoti nepatīkami, ja mans dzīvesbiedrs manā klātbūtnē flirtētu ar citām sievietēm. Un esmu pilnīgi droša, ka viņam tāpat nepatiktu, ja es šādi izpildītos attiecībā pret citiem vīriešiem. Tas gan noteikti nenozīmē, ka viņš nedrīkst sarunāties ar citām sievietēm, tomēr atklāti izrādīt savas simpātijas, koķetēt...Neiedomājami!

babydoll

tomēr atklāti izrādīt savas simpātijas, koķetēt...Neiedomājami!

man ari tas liekas galigi garam, labi-ja viens pats to dara kad sieva neredz, tad manis pec lai kokete cik uziet bet ne mana klatbutne- ta ir neciena.

Kā īsti saprast-koķetē? Ko tieši viņš dara? Izsaka komplimentus? Vai vienkārši ir draudzīgi laipns ar humoriņu? Ja kāds vīrietis “koķetētu” ar mani savas sievas klātbutnē, es to neuztvertu kā flirtu, bet to, ka vīrietis vienkārši tāds ir.

Imuno

Neaprakstot nevienu konkrētu situāciju jau ir baigi grūti saprast,cik tas vells ir melns.

Cietiem vīriem sievas tādas paranoiķes,ka pat parasts pieklājīgs vai draudzīgs žests tiek uztverts kā baigā koķetēšana un kantes sišana, un tad mājās notiek trauku plēšana, lai gan patiesība nekas nav bijis.

Un ir otra galējība redzēta,kur sievas klātbūtnē tiešām atklāti flirtē un velta visu uzmanību kādai citai dāmai, kad liekas- viņš vispār aizmirsis,ka ar sievu kopā atnācis.

Ja tas ir vairāk otrs variants, tad slikti. Un grūti iedomāties, ka tas notiktu veselīgās attiecībās, visdrīzāk tam ir kāds iemesls.

Man liekas,ka izārstēt varētu ar dots pret dotu! Ja viņš koķetē ar citām, tad tu ar!

Neaprakstot nevienu konkrētu situāciju jau ir baigi grūti saprast,cik tas vells ir melns.
es arī par šo aizdomājos piemēram mans tēvs bučoja visas sievietes arī manas draudzenes (pieaugušā vecumā ) un koķetēja/jokoja, bet tāds viņš bija pēc dabas - vienkārši traki draudzīgs, atvērts, sabiedrisks uttt cilvēks no malas mierīgi varēja padomāt,ka kanti sit bet viņš tik pat naski kā koķetēja brauca arī riepas mainīt, tekošus krānus labot vai mēbeles nest ,ja vajadzēja tāpēc autorīt apstāsti kādu situāciju, lai saprotam ap ko tā lieta grozās.

Papildināts 12.06.2018 16:25:

un bieži jau nu bieži tie ,kas rociņās staigā ar sievu kopā esot ir tādi divkoši,ka labāk veselīga koķetēšana

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375257