Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kokoseļļa pārtikā

Ievice

Ievice

Atgādiniet, lūdzu, ar ko kokoseļļa ir pārāka par olīveļļām un citām "labajām" eļļām. Cik atceros, tā ierakstās veselīgo eļļu kategorijā. Par palmu eļļām klīda runas, ka tās šķīst tikai ļoti augstās temperatūrās un nogulsnējas ķermenī. Respektīvi, tā šķīst tikai virs 36,6oC? Kokoseļļa, savukārt, kad to pirku, bija pastas konsistencē, šķidra palika tikai virs 20oC. Tā nu aizdomājos.


Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Katram savs

Ievice
šķīst
Kūst.

Papildināts 13.06.2018 13:04:

ar ko kokoseļļa ir pārāka par olīveļļām
Mandomāt, labāka (veselīgāka) taukskābju proporcija. Vai pārāka par olīveļļu... nezinu, diez vai.

Ievice
Tieshi partikaa kokosella (nejaukt ar palmu elllju, kas ir isteniba diezgan briesmiga veselibai) ir viena no vislabakajam elljam cepshanai tas karstuma kaut kada koeficienta del (sorry, precizi neatceros, ka to sauc), vienvardsakot - shii ellja sak degt un lidz ar to izdalit nelabas vielas pie krietni augstakiem gradiem neka, piem., olivellja.

Paaraaka par olivellju nav, pielietojums savadaks - kokosellu nevaru iedomaties salatos tapat ka olivelljaa cept kotletes nee.

Kokosellja man majas ir viena burka virtuve un otra vannasistaba, tiesham daudz kam ir pielietojama.

Ievice

Capulla
Kaut kas būs ar karstuma koeficientu. Man šajā eļļā viss labi un kraukšķīgi apcepas. Un pietiek ar vienu ēdamkaroti lielajai pannai.


Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Nupat runaju ar vienu , smalki sakot, nutritionistu, ar pamatmediķa izglitibu, kurs apgalvoja, ka kokoseļļas taukskabes nemaz ar nav labas, un tas esot nepareizs trends vinu lietot. ( valstu pieredze, kur ar kokoseļļu ieziež visu sākot ar pannu līdz dibenam, sorry, neskaitoties, jo neka cita jau tajos reģionos nav). Oponēju, ka tacu patnopietni soecialisti ļoti slave , iesaka liwtot MCT, un tiesi kokosenni min ka superproduktu gandriz.

nu vot. Japalasa vel pasai, kas tur isti ir.

katra zina man vina patik virtuvē, daudz ko cepu, ir forša garšas nianse.

lutekle
visiem jau mūžīgi ir kāds viedoklis, un vieni kliedz ka var, citi, ka nē. Tas trends par un ap kokosellu ir milzīgs, protams, un tikai loģiski, ka ir tādi, kas saka nē.

Bet ja tā padomā, pasaule vēl tikai pamazām atgūstas no visa tā beztauku teorijas murga, kad, piemēram, rij jogurtus kam nav tauku, bet napaskatās, ka tajā pat laikā tādos ir vairāk cukura, kurš īstenībā ir lielāks ļaunums par taukiem..tā teikt, visu ar mēru un būs ok, vai ne?

Starp citu , cept kotletes kokoseļļā, vai tā saucamajā kokovarā, ir ļoti pat garšīgi. Ulmaņlaikos bija ļoti populārs kokovars, man pat ir pavārgrāmata par gatavošanu kokovarā.

Elza

Es tikai ieteiktu uzmanīgi eksperimentēt. Man konservatīva ģimene, un es savuas kokoseļļas kotletes varēju ēst viena, jo "viņas taču garšo pēc Rafaello?!"


... а ведь я худеть не стану, если вовремя подкрeпиться. Да.

Alija

Starp citu, es arī lasīju, ka kokoseļļa pārtikā nav viennozīmīgi laba, jo faktiski tomēr pieder "sacietējošo" eļļu grupai un asinsvados vai kur nu tur, nogulsnējas holesterīna veidā līdzīgi kā citas cietas eļļas. Labas ir tās eļļas, kas nesacietē, t.sk. olīveļļa utml.

Re, piesātinātās taukskābes tur ir https://onplate.eu/kokosriekstu-ella/
Labas un vajadzīgas mums ir tieši nepiesātinātās, kuru kokosriekstu eļļā ir maz.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Vienreiz nejauši gadījās paņemt restorānā vegānas dārzeņu (zaļas - varbūt brokoļu?) kotletes, kas ceptas kokosa eļļā. No tā laika sapratu, ka var viņu izmantot arī pārtikā - līdz tam bija aizspriedumi.

Šodien apcepu sviestā burkānus, atsevišķi šampinjonus ar sažuvušajām ķiplokdaiviņām un dillēm, izvārīju griķus. Visu sajaucu kopā un vēl piešāvu kokosa eļļu. Ņammm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375297