Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā vairot mīlestību?

Saulīte539

Vakar noskatījos Rampas ugunīs interviju ar Inesi Prisjolkovu. Pašās beigās Inese teica, ka vairojiet mīlestību. Tad veselības, naudas problēmas vieglāk risināsies. Šobrīd esmu palielā finansiālā krīzē, tāpēc man šis jautājums ieinteresēja...

Ieviest vairākus mīļākos.

Neticu šādiem pozitīvisma sludinātājiem no malas. Cilvēku attieksme, uzvedība nāk no dziļākiem slāņiem un ar skaistiem vārdiem to neizmainīt.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Modra

Lasīt pirmavotus, respektīvi, lasīt pašas Ineses grāmatas, viņa gana daudz ir sarakstījusi. Es neesmu viņas lasītāju pulkā, jo, manuprāt, viņa atkārtojas, es pati lasu - ja man par šo tēmu gribas lasīt- Luīzi Heiju.

Bet nu Ineses mājas lapa ir šī:

http://www.pavasarastudija.lv/

Saulīte539
Zināma taisnība tur ir, tikai tā mīlestībs vairošana ir pareizi jāizprot.

Es teiktu, ka vairāk noderīga ir savas IEKŠĒJĀS LAIMES SAJŪTAS apzināšanās un izkopšana!!!

IMHO, tā ir tukša frāze, ko saka teikšanas pēc, kā smuku noslēguma runu. Diez vai cilvēks, kas to saka, tai brīdī domā konkrētu scenāriju, kā tas izveicams. Nav ne jausmas, kas tā par Inesi.

Modra

Nu redz, nav ne jausmas, kas tā par Inesi, bet runas viņai tukšas. Čukča, kā saka, pisateļ.

Modra
Nav jau runa par Inesi, bet par to, ko tāda frāze varētu nozīmēt. Da vienalga, Inese vai Jānis, bet frāze ir no sērijas "esi pozitīvs", "meklē savu iekšējo būtību", "katrs savas laimes kalējs" bla bla blaa.. Īpaši TV raidījumā. Nu neviens tur pievienoto vērtību nečeko, galvenais jau lai skatītājiem liekas woww, cik dziļa doma!

Milda_BLJINOVA

Par to mīlestību ---- saņemt to var tikai dodot.

Kundalini

biznesa jogas apmācība

nesen izgāja iesācēju kursu viena PR biznesmene, jau situācija uzlabojusies

BLOGS :  http://ej.uz/o7vw

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375307