Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

zaļā salātu mērce

Norma Džīna

Norma Džīna

Labdien virtuves gudrīši!

Vai kāds var man pastāstīt, kas ir tā zaļā mērcīte, ko gandrīz standartā pasniedz pie svaigajiem lapu salātiem kafejnīcās un smalkākos iestādījumos. Kas tas ir, kur to var nopirkt (zem kāda nosaukuma), vai kā pagatavot?

Piedodiet, bet es tiešām nezinu kā precīzāk aprakstīt savu jautājumu.

Hiacintte

Eļļa ar pesto ir viens variants.

kristel

Domāju, ka kaut kāds avokādo piedalās. Vispār nav ne jausmas, kāda mērce domāta: šķidra ar zaļumiem, vai zaļa un krēmīga vai kāda?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Norma Džīna

nu man liekas, ka gan šķidra ar zaļumiem, gan krēmīga reizē. Bet bez krējuma, majonēzes vai jogurta.

Nu varbūt pesto, bet es gan tur viņu nesajūtu. Bet es neesmu garšu atpazinējs. Tamdēļ jau esmu ar šādu neveiklu, neprecīzu jautājumu.

Papildināts 13.06.2018 17:58:

nu man liekas, ka gan šķidra ar zaļumiem, gan krēmīga reizē. Bet bez krējuma, majonēzes vai jogurta.

Nu varbūt pesto, bet es gan tur viņu nesajūtu. Bet es neesmu garšu atpazinējs. Tamdēļ jau esmu ar šādu neveiklu, neprecīzu jautājumu.

Ievice

Eļļa, etiķis vai citronu sula, zaļumi, sinepes.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Norma Džīna

Ievice
Kādi tieši zaļumi?

Ievice

Kādi ir. Baziliks un Vidusjūras co. Vai dilles un co.

Papildināts 13.06.2018 19:24:

Sāls, pipari. Vai parmezānu pa virsu uzrīvēt kreftei.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Zaļais vai nu no pesto vai sablenderētiem zaļumiem- baziliks, pētersīļi vai kinza vai citi, kas garšo

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375335