Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kuņģa balons

evita1987

Sveikas, kādai ir atsauksmes par kuņģa balonu, kas palīdz samazināt lieko svaru? Kā ir ar to dzīvot gadu, ka ar ēšanu un alko? Kādi ir mīnusi? Plānoju iet uz konsultāciju, bet nekur nevaru atrast atsauksmes.

Marquise

Vnk nesaprotu kada jega ievietot balonu, ja bez esanas paradumu mainisanas tak iespejams kungi izstaipit tapat ar visu balonu.... Vieglak un letak ir vnk sakt est adekvatu daudzumu. Pa 2 nedelam mierigi var pierast est sapratigi. Prieks kam vel iet uz tadu sausminosu proceduru..

Viegli teikt, grūti izdarīt.

Paziņa ielika, tāpēc tikai virspusēji zinu. Tas balons ir diezgan liels (ap 500 ml) un tad man liekas ir diezgan mērķtiecīgi jārij, lai ar visu balonu izstaipītu tik lielu, lai spētu apēst ierasto porcijas lielumu. Baigais kaulu kambars nepalika, bet izteikti tievāka gan, vismaz pa pusgadu. Pēc tam nav manīta. Vairāk par izstiepšanu ir runāts pēc ķirurģiskām manipulācijām (kuņģa samazināšanas op), ka tas nav uz mūžu un pamazām var panākt veco izmēru. Balonu jau tāpat pēc gada laika bij jāņem ārā un ir diezgan efektīvs veids kā dabūt nost masu.

Es vairāk satrauktos, kā ir dzīvot pēc šī gada, kad to balonu izņem. Bet varbut, redzot rezultātu, roka nestiepjas atgriezties vecajos ieradumos un ir ierasts uzkraut uz šķīvja krietni mazāk. Ja man būtu problēma ar negausīgu ēšanu un vaina būtu tieši apjomos, noteikti šo izskatītu kā opciju. Process ātrs, nesāpīgs un nekur nekas nav jāgriež

paldies, vēl kādai ir ko pastāstīt? Uz konsultāciju šodien biju, datums jau norunats, bet gribas vēl palausīties to iedvesmojoso vai otradi lielos mīnusus.

aiga81

Arī meklēju kādu reālu stāstu....apsveru visādus variantu,lai tikai dabūtu nost to savu masu. Visu savu dzīvi esmu pērusies ar diētām,treniņiem un vēl visu ko. Cīnos kā ar vējdzirnavām.

Un tāds prieks tiešam maksā apm 2000 Eur? Nu nezinu es labāk par šo ciparu aizbrauktu atpūsties uz kādām salām un no domas par super atpūtu novājētu

Kapriza

Sviestains pasaakums. Tad jau labaak kuņģa samazināšana.

Papildināts 19.06.2018 14:58:

aiga81
Reduksīnu dabū. Krievijā ir.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

red

Reduksins nav panaceja. Gadu atpakaļ nopirku, neēda tad, kad iedzer, bet, līdz brīdim, kad apēd kaut ko. Tad viss, slūžas vaļā un uz priekšu. Tām, kuras te saka, neēd, sāc ēst pareizi u. t. t., tas ir tas pats, kas alkanam pateikt, lai nedzer. Mani ar balons uzrunā, bet uztrauc, kas būs pēc tā gada. Jo tā ēšana, jau ir galvā. Domāju, ja likšu to balonu, un likšu, tad ņemšu komplektā kādu psihoterapiju. Savādāk nav jēgas, nokritīsies svars un tad viss atnāks atpakaļ. 3 gadus atpakaļ viena dzīves posmā, neēdu neko treknu, baltu, saldu, nometu 30 kg. Dzīve sakartojās, viss ir atpakaļ. Otreiz sevi piespiest nevaru, liekas visu laiku, to darīšu rīt... Jo, kā jau teicu, viss ir galvā.

Ieņemot zemā starta pozīciju, pārliecinies, vai aiz muguras kāds neskrien ar kārti

kaija61
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375339