Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Digitālā draudzība

Kokoss1

Neesmu aktīva socitīklu lietotāja, bet nu uznāca pārdomas. Pirms kāda ilgāka laika vienā no portāliem ieraudzīju, ka mana kādreizēja klases biedrene šuj glītas kleitas uz pasūtījumu, nodomāju, ka kādreiz vajadzēs nopirkt- smuks apğērbs, pluss atbalstīt paziņas mazo biznesu, nu forši. Tikko izdomāju, ka gribu kleitu vasarai, meklēju savu seno paziņu, un, ak, vai - draudzība pārtraukta. it kā jau sīkums, bet kaut kā pārgāja vēlme pēc tās kleitas. Nebijām jau nekādas sirdsdraudzenes, bet apsveikt svētkos un apmainītiem ar "laikiem" mēdzām.. tad nu tā, kā jūs darat, mēdzat "patīrīt" savu digitālo draugu listi vai draugu lokā ir tikai tiešām cilvēki, ar kuriem kontakts ir regulārs?

zacheits

Jā, tiešām "neraudzējos" ar attāliem paziņām ar kuriem kautkad nezin cik sen ir bijusi kāda darīšana. Šķiet pilnīgi normāli.

Jā, kontaktos pamatā ir draugi, ar kuriem uzturu regulārus kontaktus. Priekš kam man pārējie? Kontakti nav mans bizness

Es arī patīru kontaktus, ar kuriem nebūs vairs nekas kopējs (tā vismaz šķiet, ka nebūs).

Papildināts 14.06.2018 18:04:

Cilvēki ir dažādi - ir kam seko pūlis, ir kas apzināti uztur šauru loku.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Sadie

Man arī draugu lokā palikuši tikai paši tuvākie cilvēki ar kuriem regulāri uzturu kontaktus. Ir cilvēki ar kuriem agrāk esmu bijusi pat ļoti labos, tuvos draugos, taču, laikam ejot, mainījušās intereses, katram sava dzīve, kontakts zudis vispār, tāpēc neesam viens otram virtuālo draugu lokā. Arī no bijušajiem klasesbiedriem palikusi tikai viena tuvākā draudzene. Citus no draugu loka esmu izdzēsusi, jo neredzu jēgu krāt draugos cilvēkus ar kuriem vienīgā kopīgā lieta ir pirms pāris gadiem kopā pavadīts laiciņš skolas solā. Agrāk virtuālo draugu lokā bija 100 un vairāk cilvēki, tagad palikuši kādi 30.

Kafija123

Neko nedaru. Kam es traucēju, lai paši mani dzēš ārā.

Umka73

Rezi gada pirms ziemassvetkiem izdzesu tos ar kuriem nav loti ilgi komunicets. Ir daza dama izdzesta kura  sero meligas zinu laaps kreisas un vispar sviestu.

Papildināts 14.06.2018 18:40:

A izdzesu vel jaunibas labu drusku. Dzive vairakus gadus nebija satikta, feina it ka, un aktivi komunicejam. Tacu vinas izgajieni..publiski sudzas un dzes ara tos ka nelaiko vinas bildes. Tada publiska histerija par kaut kadiem laikiem? Ne, nopietni? Nu nafig, es izdzesu samo.

Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью. 

Es atkal to visu neuztveru tik nopietni, bildes nelieku, ar personīgo informāciju nedalos, mans profils vecs kā pasaule, iekrājušies draugi no skolas, universitātes, dažādām darba vietām utttjp. Neesmu dzēsusi nevienu.

Mazs_cinikjis

Ik pa laikam atdraugoju tos, ar kuriem vairs nav nekā kopīga - vecos kolēģus, piemēram. Vispār kolēģus pārsvarā apstiprinu tikai pieklājības pēc visādus random klases un kursabiedrus, ar kuriem kopš skolas beigšanas nav bijis nekāda kontakta, pat neapstiprinu - domāju, a ko viņiem no manis vajag? Paziņojumus par salidojumiem var atsūtīt arī nedraudzējoties, un ja tiešām kaut ko svarīgu vajag no manas nesvarīgās personas, ziņu arī var uzrakstīt tāpat. Nav tāpēc jāskatās uz manu bērnu bildēm.
Man virtuālo draudziņu skaits parasti turas zem 100 - tiešām draudziņi (lai gan ironiskā kārtā ar tiem sociālajos tīklos komunicējam vismazāk, pārsvarā personīgi), radagabali, tādi, kurus ik pa laikam sanāk satikt, pāris konkrētā brīža kolēģi, nu un vēl atsevišķi attāli paziņas, kurus vienkārši interesanti lasīt, kad viņi publicējas.
Vispār ir nācies šad tad nožēlot, ka dažus paziņas esmu savulaik atdraugojusi - it kā gribas zināt, kā iet, bet tajā pašā laikā negribas aicināt atpakaļ, ja nu nav pamanījuši, ka izmesti, apvainosies vēl Sarežģīta tā virtuālā draudzēšanās.

Kļavaslapa

Tagad esmu tur tik reti, ka pat nezinu kas jauns tur notiek. Nē, nevienu ārā nedzēšu, nekādi netraucē, ka ir manu draugu lokā. Mani gan ik pa laikam kāds dzēš, jo neesmu interesanta-nekādas bildes nelieku, citi atkal apvainojas, ka neapsveicu svētkos vai neatbildu uz vēstuli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375375