Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nav dzīvesprieka. Ko un kā darīt?

Andere

Jā, jā - šodiern sapratu, ka jūtos kā Repina Volgas strūdzinieks, da jebkurš no viņiem. Velku, velku visus pienākumus, nepieciešamības, bet dzīvesprieka nav, nav vairs vēlmes un pārliecības, ka kaut kas var mainīties. Vienīgās domas ir par to, lai apmēram 3 dienas kaut kur noraktos un visu aizmirstu. KO un KĀ darīt???? Kādi ir piemēri, tehnoloģijas, dabības, kas palīdzētu tikt ārā no šī destruktīvā stāvokļa???? Gan jau ka kādam tā ir gadījies

Tā - objektīvai situācijai - vecums ap 50, mājās divi pusaudži, esmu šķīrusies, ir draugs, bet ne ideālais variants, ir darbs naudas dēļ, sirds pie tā neturas, bet izdzīvošanai nepieciešams. Nu tāds apmēram komplekts. Ko, un galvenais - kā var kaut ko mainīt?

VLapsa

Top rakstiņš?

Papildināts 14.06.2018 17:49:

Top rakstiņš?

Ceru, ka top citāda dzīve. Ja izdosies - padalīšos tepat, žurnālisti nav nepieciešami.

aplis

dabības, kas palīdzētu tikt ārā no šī destruktīvā stāvokļa

Man sēdošs darbs un līdz sportošana. Vecums arī tuvāk 50 nekā 40. Vispār sports man riebj un jāpiespiežas, bet tā kā pēc tam vairākas dienas jūtos labāk, tad saku sev, ka tā ir kā tablete, kas jāiedzer

Tikai nezinu, kā to var savienot ar stāvokli, kad jūtos kā Repina Volgas strūdzinieks

Alija

Dzīve parastā. Daudzi tā dzīvo. Vienkārši dzīvo.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Ja gribi ko mainīt, nāksies izkāpt no komforta zonas...bet vai tu to gribi?

Tā kā arī šī nav komforta zona, tad jau īsti nav ko zaudēt, vai ne? JA tiešām šī ir dzīve parastā, tad tomēr vēlos ko neparastāku :-) Kā mainīt situāciju? Ok, sports ir kā variants, ņemu vērā, paldies!

Obscene

Meklēju ar ko nodarboties, lai šāda vienmuļa dzīve nebūtu. Man gan nav 50, tik tuvojos 40mit. Nesen sapratu, ka tādu apģērbu, kādu gribu grūti atrast. Nu neko, sāku šūt. Paņēmu nedārgu šujmašīnu, sāku ar vieglām lietām, tagad jau drēbe nopirkta kleitām. Ja kaut kas neapmierina, mēģinu mainīt. Pēc iespējām, protams.

Papildināts 14.06.2018 20:57:

Andere
Mainīt var kko tikai darot. Izvērtē ,kas neapmierina visvairāk, ko vari tā uzlabošanā darīt. Piemēram, neapmierina darbs, citu esi mēģinājusi meklēt? Nav jau jāriskē, darbu var meklēt paralēli darbam.

Andere
Ar šo arī var sākt - apmēram 3 dienas kaut kur noraktos un visu aizmirstu, -noīrēt mazu viesu būdiņu dziļajos un skaistajos Latgales laukos un nozust tur. Bērni tās dienas gan sevi pieskatīs, ja jau pusaudži. Un jūs gūsiet to, pēc kā ilgojaties.

Var sākt apdomāt, kādi mazi vai lieli sapņi un idejas kādreiz bija un ko gribējās piepildīt, - un uz priekšu, kaut vienu mazu ideju no agrajiem jaunības laikiem īstenot. Garantēju, ka dzīvesprieks atradīsies un atnāks!

Vispirms jau norakties uz tām dažām dienām, pusaudži un draugs izdzīvos. Pakomunicēsi ar sevi pāris dienas un varbūt tad arī radīsies skaidrība par tālāko, dažkārt jau cilvēkam vajag vienkārši un banāli atpūsties no visa un visiem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375381