Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kājas un apmatojums

bozis

bozis

Sveikas!

Kājas mani dzen kompleksos. Bez legingiem/zeķubiksēm kleitas vai svārkus vairs neatļaujos vilkt. Ir ieauguši matiņi, viss grubuļains, pleķains no samocījuma, jo darbojos ar pinceti. Turklāt katru dienu jābakstās. Skrubēšana nepalīdz. Skūšanu esmu atmetusi ar roku, izmantoju epilatoru. Ko varat vēl ieteikt?

Es esmu bagāts. Man pieder viss, kas ar mani noticis. /M.Čaklais/

bozis
Kāpēc tik ļoti jānoņemas ar to pincetošanu? Ieteiktu mazliet ļaut tai ādai atpūsties un pastaigāt garos svārkos / biksēs... Varbūt noder ideja par vīriešu bārdas skujamo mašīnīti un skūšanās želeju jūtīgai ādai.

Depilācijas krēms? Protams, kad āda jau būs atkopusies.

Peach

Es kājas tikai skuju. Tieši tāpēc, ka pēc jebkādām matiņu izraušanas procedūrām, viss vienos sarkanos punktos. Skuju ar venus breeze - āda gluda un skaista vairākas dienas.

Reizi nedēļā (kad sestdienā uz pirti) par kājām nolaižu ar Gillette Woman Simply Venus Blue II, Drogās rozā iepakojumos pa 6 vai 5 gab., precīzi neatceros. Smaržo jauki, ir gluds skuvums. Var bez bažām vilkt zeķenes, svārkus.

Banija

varu pateikt uzreiz - mocījos ar kajām gandrīz visu laiku - vienalga ko - skuj, epilē, utt.

taču tagad mana āda ir tiiik skaista - vakar vel nopriecājos - nu gluži ka reklāmās spīdīga, gluda....

ka es to panācu? sāku maijā sākumā izmantot fotoepilatoru! jā, man kājas nav iesauļotas, lietoju paštonējošo st.tropez, taču - nekādu ieaugušo matiņu - un tagadiņ tikai 10% ataug - šur tur - arī tos piebeigšu

reāli sanak skūties ik pēc 10 dienām, jo tik lēni un smalki ataug - tagad vienkāršī skuju tikai tos ataugušos un ar vīriešu gilette.

plus vēl kārtīgi mitrinu ar šo - http://www.bioderma.com/en/our-products/atoderm/intensive-baume

un jā - nekādus skrubjus nelietoju - tikai kairina lieki iekaisušo ādu, vot;

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Vaksāciju vai cukura epilāciju (dārgāk, bet efekts ir, ja galvenā problēma ir matiņu ieaugšana) + ampulas pret matu ieaugšanu...Kaut kā tā.. Skuveklis tomēr nav opcija, ja nevēlas katru dienu skūt, jo matiņš ataug biezs un ass, uzreiz var just...

Kukazhaa

es ar par fotoepilatoru.. kaajaam daudz labaaks un normaalaaks paskats. ataug retaak, stipri mazaak, nekas nav grubuljains.. esmu kaajaam vinju reizes 3-4 lietojusi. nekas neieaug. ne saliidzinaat ar epilatoru, par pinceti vispaar neizteikshos. reizi 10 dienaas paarlaizhu ar skuvekli paari.. tvaakaas dienaas, atkal ar fotoeplatru.

Starp citu.. man ar diezgan juutiiga aada. Vieniigie skuveklji no kuriem nepaliek sarkans, pumpains utt ir taad no gilette, simply venus. tikai un vieniigi. Visus paareejos sensitive un spec sievieshu un kaadas veel ne fiichas.. visus varu izmest. taa kaa arii principaa arii.. ko nu kura aada speej iztureet un paciest. Izmeeghini dazhaadus.

Alija

epilācijas krēms ir vienīgais man pieņemamais risinājums pie šādas pašas problēmas. Bet sākumā, protams, jāļauj ataugt un izagt visam, kas tur rada šo defektu. Ja ir ļoti slikti, var aizņemt vairākus mēnešus.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Banija
Kāds tev ir fotoepilators? Un vai pirms tam biji procedūru veikt salonā, lai zinātu, ka būs efekts? Taisos saņemties, bet žēl investēt - ja nu neņem. Salonā, ja kājas jāapstrādā, man liekas miljons jāmaksā.

Man arī no šī visa besis dēļ ieaugšanas. Epilators parastais vai vaksācija, bet rezultāts kā tēmas autorei. Skūt nevaru ( un negribu ), jo reāli ātri aug. Tad būtu jāskuj katru dienu un tāpat būtu jūtams ezis. Krēmi, cik mēģināti, manas spalvas neņem praktiski vispār.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375909