Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Augļu žāvētājs

Andere

Ceru uz ieteikumiem un pieredzes stāstiem augļu žāvētāja izvēlē Pirms pāris gadiem Cālī jau bija līdzīgas tēmas, bet pa šo laiku droši vien piedāvājumā ir jaunāki modeļi, kā arī žāvētāju īpašniecēm ir savi pieredzes stāsti ar "+" un "-" .

Kādu žāvētāju izvēlēties, ja žāvētājs plānots tikai ģimenes vajadzībām (tātad nevajag profesionālo dehidratoru), lai tas būtu praktisks, salīdzinoši ekonomisks un nebūtu skaļš?

Vai kāds vispār lieto augļu žāvētāju?

Vairākus gadus lietoju kaut kādu no lētā gala, visvienkāršāko, nosaukumu gan uzreiz nepateikšu. Kaltēju gan zāļu tējas, gan sēnes. Viss itkā bija ok, tikai diezgan ilgu laiku prasīja lai kārtīgi izkaltētu, un ietilpība neliela, ja vajag pavairāk sakaltēt. Un tomēr sapratu, ka daudz labāk pirkt virtuves gadžetus ne no lētā gala. Tagad man ir profesionālais dehidrators. Vienkārši gadījās neticami labs piedāvājums.

Sākumā arī skatījos uz profesionālajiem, bet vienmēr ir šaubas, cik ļoti to lietošu. Tādēļ nolēmu pamēģināt ar kādu lētuci

Nav ne vainas tam lētucim, tikai izdomā ko tieši plāno žāvēt. Žāvešanas procesā smaržo visa māja, ja tie ir āboli, tad labi, bet sēnes .... Apakšējā rinda ātrāk izžāvējas, tāpēc procesa vidū es mainu - tas kas bija pirmais, kļūst pēdējais, lai viss vienlaicīgi gatavs.

Lētajiem arī nav nekādas vainas. Atšķirība ir jaudā. Profesionālajiem var iestādīt programmas un ir taimeris. Un tiem ir jaudīgs ventilators. Bet es arī to neesmu tik daudz lietojusi, lai varētu te uzstāties kā eksperts.

teite

Andere
Esmu jau rakstījusi citās žāvētaju tēmās par savējo 12 plauktu žāvētāju. Pirmais bija ar 5 plauktiem, reāli par maz ietilpība ,tur vispār nav ko sākt un nav vērts tērēt elektrību. Savu pirku cenuklubā .

Papildināts 13.07.2018 01:41:

Lietoju vairākus gadus.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376507