Vajadzigs padoms.

Hariana

Slēdza Hariana: "Viss".
Hariana

Esmu shoka stavokli.

Bernam (teju 17. gadi bus) uz svetkiem nesen uzdavinaju 1k euro, ar domu, ka berns ieguldis kkam talejosham. Davaju ar prieku.

Jasaka, ka stradaju daudz un smagi un zinaju, ka bus svetki, tapec citigi kraju naudu davanai.

Sodien uzzinaju, ka berna davanu izmanijis vina tevs un izterejis, principa, nelietderigi, iegadajies auto, kaut ne vinjam ,ne bernam nav tiesibu.

Berns pateica, ka tetis lika naudu atdot vinjam.

Man shoks! Es nezinu pat ka reagjet. Ko teikt bernam. Ka man pashai justies.

Jaukuminjsh

Bērns dzīvo ar tēvu?

Vai tad auto ir slikta dāvana? Lai iet kārtot baltās tiesības.

Hariana

Rudā_
Auto , tagad sanak, ka uzdavinats ir tevam.

Lai iet kārtot baltās tiesības.

Bija noruna ka no sakuma nokartos tiesibas, tad bus auto. tagad tiesibu nav nevienam no vinjiem. Tetis braucot bez tiesibam. Vnk perfekti

Sta, viator!

Māte uzdāvina naudu savam dēlam, dēls atdod naudu tēvam un tēvs nopērk uz sava vārda auto - tā?

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Kā tad nepilngadīgs lai to auto nopērk? Vai tad vispār var reģistrēt uz nepilngadīgu? Man šķiet, ka nemaz nevar.

viktorija09

Hariana
Piedod, bet nah..tu bērnam tūkstoti dāvināji?? Lai arī gandrīz 17 gadi, bet tas ir bērns.

labrencija

Nobrīdini, lai tiek vaļā no tās mašīnas. Lai nekādā gadījumā nedomā ar to braukt ! Cik tur tālu no nepatikšanām. Nepilngadīgie un arī daudzi pilngadīgie galīgi neprot apieties ar naudu. Labāk jau viņiem pirkt to, kas ir vajadzīgs, vai ļoti gribēts(nekaitīgs). Varbūt apsoli, ka tad, kad dabūs tiesības, tad būs arī auto. Pa tādu naudu sanāk veca un bīstama tačka. Tētiņam piedraudi, ka ziņosi policijā un bāriņtiesā. Varbūt kāds saprātīgs radagabals var kaut kā ietekmēt situāciju.

Nevar.

Auto vai jahtu CSDD reğistrē tikai uz ricībspējīgas un pilngadīgas personas vārda.

Vispār izskatās pēc pasakas.

no malas

Hariana
Bija noruna ka no sakuma nokartos tiesibas, tad bus auto

---------

Izklausās, ka tu jau paredzēji, ka nauda tiks iztērēta, lai iegādātos auto. Vai bērns ikdienā dzīvo pie tēva?

a²+b²=c²

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18376511