Par sievietes pienākumiem..

Lucky_Me

Slēdza Lucky_Me: "Tēma izsmelta".

Situācija tāda ,ka pirms pāris mēnešiem iepazinos ar vīrieti, viss attīstījās ļoti strauji un jau dzīvojam kopā ..bet nu, protams, tad arī viss nāk gaismā..

Esmu no sabiedrības cilvēkiem, neesmu tipiska mājsaimniece, kaut ēst gatavoju ļoti labi (ja gribu), tomēr sagaidu, ka arī vīrietis ieguldīs savu artavu ikdienas mājas solī.

Bet šobrīd viss izvērties tā, ka jāgatavo man (pie tam viņš sagaida siltu ēdienu, un, ja brīvdienas, tad, tā teikt, 3 reiz dienā ), krekli jagludina man, sadzīve jāuztur man... Un man, protams, jau līdz kaklam ... Vakar pajautāju - vai Tu no sirds uzskati, ka tikai sievietei ir jāgatavo? Uz ko bija atbilde - jā (pārliecinoši ). Tad aizsvilos, un ļoti nopietni pateicu, ka neuzskatu, ka tikai tāpēc ,ka man nav krāna, man būtu jābūt mājsaimniecei. Pateicu arī, ka ne jau tāpēc par juristi mācījos, lai noraktu sevi mājas darbos, kā arī, ka nopelnu pietiekami, lai varētu atļauties atpūsties pēc darba. Pēc tam gan palika žēl to vārdu, centos konfliktu nolīdzināt...

Situacijas ilustrācijai - pati nopelnu ļoti labi (apmēram 2reiz vairāk kā viņš), uzturēt mani nevajag, dzīvot ir kur, galva nesāp..

Kādi komentāri? Laikam jau dienas šīm attiecībām skaitītas, jo ne viņš mainīsies (cilvēki nemainās), ne arī es to esmu gatava pieņemt.

lakrica

Lucky_Me

Kāpēc Tu ar viņu dzīvo kopā?

Nu iepatikās - bijām kopīgā braucienā , samīlējos, bet viņš ļoti strauji veicināja kopdzīvi. Faktiski mēneša laikā jau dzīvoju pie viņa. Pašai man ir kur dzīvot, varu jebkurā brīdī savākt savas apenes un iet. M

viktorija09

Cik jus kopa dienas dzivojat? bet ja nopietnak, tad tagad pasa attiecibu sakuma ari vajag izrunat, ka tu dari to un visn dara sito, pats laiks to izrunat.

smieklīgi, bet nu tiešām - kopā dzīvojam 1 mēnesi un apmēram 15 dienas

Sta, viator!

tad savāc un ej. tiešām, nu nemainīsies ne viņš, ne tu. pat ja uz brīdi apmetīs kažoku uz otru pusi, tad piedzims bērni - un aktivizēsies visi stereotipi ar dubultu spēku. tev tad būs aste bluķī, nekur no zemūdenes neliksies. šmorēsi raudādama

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Problēma tajā, ka es it kā mēģināju izrunāt, bet reāli mums tie uzskati atšķiras. Viņš pateica, ka negatavos un punkts.. Nē, nu es jau varu izlikties par beigtu un arī negatavot, bet skaidrs ir viens - kāds no mums būs neapmierināts ..

Resnā Žurka

Teļš atradis ērtu kaklu, kur uzsēsties. Nez vai viņš ir tik lielisks gultā, lai tā pazemotos.

Jūs viens otru vēl vispār nepazīstat.

Nu ko - papi...ties, un nu attopaties, ka izrādās gultas biedrs ir cilvēks ar saviem tarakāniem ar ko nemaz negribās sadzīvot

Nu tad līdz nākamajam gultas biedram ar citiem tarakāniem

Sta, viator!
Laikam jau tiešām - šmorēšu raudādama ...

Vot, problēma arī tajā, ka apzinos, ka viņš jau mani neuztur, lai es ar šmoriem izpildītos.. Pie tam, es jau principā varu gatavot un tīrīt, bet tikai uz līdzvērtīgiem noteikumiem.. Sanāk,ka bez viņa man vieglāk..

Bet patīk jau vēl (pagaidām)

Papildināts 11.07.2018 19:13:

Snova

Vot no tā jau baidos, ka neviens nebūs labs

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18376525