Vīra bērns/ ceļojums

Elastans

Slēdza Elastans: "Paldies visiem par viedokļiem, padomiem, arī kritiku. Un".

Situācija sekojoša. Ar vīru esam kopā 5 gadus, precēti divus gadus, ir 1,5 gadus veica meita. No iepriekšējām attiecībām ir meita, 8 gadus veca, ļoti jauks meitēns, tāpēc arī sirds sāp. Ar meitenes mammu nekad nav dzīvojuši kopā, nav bijuši precēti, grūniecība neplānota, bet bērnu atbalstījis ir vienmēr. Mums visiem labas attiecības ( līdz šim), viņa bieži ir pie mums, kopā dodamies izbraucienos, gatavojam gardumus, darām visu. Bērnam esmu pieķērusies un likās, ka viņa man arī. Tagad viņai Dzimšanas diena, meitēns dikti, dikti sapņoja par Disnejlendu, runāja caurām dienām. Vīrs nopirka biļetes mums trijiem, es saplānoju braucienu, viesnīcu, apskates objektus. Pasniedzām dāvanu. Un tad .... SĀKĀS. Kliedzieni, histērija, ka ar mani kopā nebraukšot, ka mana biļete jāatdod viņas mammai, gribot braukt ar viņu un tēti, es esot stulba caca, kas tēti izmantojot.... Es saprotu,ka bērns ir bērns, bet nu aizvainojums ir. Vīrs apskaidroja, ka mēs esam ģimene, tā ir dāvana arī no manis, es esmu par viņu domājusi, visu plānojusi, tāpēc es braukšu. Meitenes, kā man būt? :/

Man domāt, meitenes māte uz kaut ko vēl cer.

Nelda
Man domāt, meitenes māte uz kaut ko vēl cer.

Gan jau atkārto mājās dzirdētus vārdus.

Sofia123

Bērns tur, manuprāt, ne-pričom. Mamma kaut ko sastāstījusi, jo droši vien skauž, ka nevis viņa, bet Tu - vedīsi uz Disnejlendu.

Braucat vien, bērns, tiko būsiet ceļā - aizmirsīs visas mendeles. Tikmēr pacieties!

Atdotu biļetes māmulītei, ar domu, ka 2 jāatmaksā...un lai bauc abas - meita un mammīte. Un vairs nekad neparakstītos uz tādām labvēlībām.

Izskatās, ka mammītei arī gribējies ceļojumā

Elastans
Brauciet trijatā tikai ar savu ģimeni, ņemiet savu meitu līdzi un viss.

Nemēģini būt par korķi visām pudelēm, Tev nav jāveido ģimene ar vīra bērnu - vīram ir jānosprauž robežas, lai tādas situācijas neatkārtotos.

Uz to es arī ceru, ka brauciena laikā viss nokārtosies, bet nu pagaidām ir šausmas. Līdz šim nekādi tāda veida teksti netika dzirdēti. Šobrīd skandāls augstos toņos.

Nedari neko, nogaidi kādas dienas, lai "nosēžas". Tad uzaiciniet vēlreiz vīra meitu ciemos un paskaties, kādas reakcijas. Parunā aci pret aci par to Disnejlendu... Padariet kaut ko kopā un pa mierīgo uzjautā, - vai gribi braukt, vai par kaut ko esi sabēdājusies utt.? Gan jau uzpeldēs tā problēmas sakne..

Elastans
Es saprotu,ka bērns ir bērns,
8 gadi nav vairs tāds nesaprātīgs vecums, ka nesaprastu ko runā.

mirx_

Žēl bērna tomēr..... Pilnīgi normāli, ja viņa grib ar vecākiem braukt..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18376571