Ja esi juriste, tad ....

mea

Slēdza mea: "Gaidīsim dziļdomīgākas tēmas!!!".

Jā, jā, tēma radās vakardienas tēmas iespaidā (bet nevajag to tagad katrā komentā sasaistīt ar jau izspriesto kāzusu), jebšu - ja esi juriste, tad mājās esošie pienākumi un rūpes par saviem tuvākajiem līdzcilvēkiem neattiecas uz tevi hahahaha!

Tēma vairāk ar humora piedevu, bet tai pat laikā tomēr nozīmīga ar to, kā mēs katrs izprotam un izvērtējam savas un savu tuvāko cilvēku tik dažādās sociālās lomas, kurās esam un kuras pildām!

Un vai sievietei ir jābūt juristei arī mājās???

Un vai vīrs apprecēja, pirmkārt, Sievieti vai juristi???

Vai tiešām kvalifikācija jurists uzreiz atbrīvo no ikdienas rūpēm un sadzīviskām vajadzībām?

Vai darbā tik nozīmīgā sociālā loma prevalē pār cilvēcību un sievišķību ikdienas dzīvē un mājas apstākļos?

Es vienmēr esmu izteikti par to, lai sociālās lomas būtu harmoniski sasaistītas, nevis viena otru izslēdzošas, kā arī, lai mēs kā cilvēki, nezaudētu savu cilvēcību, neskatoties uz sava darba specifiku.

Runājot par ēst gatavošanu (vai jebkuru citu procesu ikdienas dzīvē un kopdzīvē), es jau sākumposmā, iepazīstoties ar vīrieti, esmu informējusi, lai negaida no manis pavāra cienīgus un regulārus (ik dienu vairākas ēdienreizes utml.) sasniegumus virtuvē , bet neviens arī nav bijis nomiris badā pie pilna ledusskapja un galda, līdz ar to nekad par to nav bijusi diskusija, jo visi ir laicīgi informēti par priekšrocībām un trūkumiem ! Bet, konflikta laikā tuvam cilvēkam paziņot, ka es esmu ieguvusi tādu un tādu kvalifikāciju, kas man liedz un es likumiski atsakos darīt ikdienas darbiņus hahahaa, - tas ir uzjautrinoši!

Ko domājat jūs?

Ko domājat jūs?

ka Tu neuzmanīgi lasīji tēmu.

labrencija

Ne par juristi, bet par kājām. Ja vīrietis strādā, teiksim 7 stundas ērtās vīriešu kurpēs. Ja viņa draudzene strādā arī 7 stundas, bet darba vietas specifika liek viņai staigāt slēgtās kurpēs uz papēža. Ja viņi vienā laikā pārrodas mājās. Kuram vairāk nepieciešams atpūtināt kājas ? Un realitātē vīrietis sēž dīvānā, bet sieviete stāv virtuvē pie plīts.

Li_li
varbūt

Kundalini

no radiem, viena skuķene ar ir juriste, bet tur māte audzināja, dodot piemēru, ka savu vīru necienīja, un skuķenei problēmas iepazīties

smuka, seksapīls ir bet - viena, draugu nav

BLOGS :  http://ej.uz/o7vw

labrencija
Tad jau tēma par katra kurpēm

Daudzas sievietes apgalvo, ka protot izvēlēties apbrīnojami ērtus augstpapēžu apavus!

black sand

Tas kopuma ir labs jautajums,kas dod cilvekam tiesības neiesaistīties majas soli?

Kvalifikacija,alga,tas kas starp kajam?

ich

tēma radās vakardienas tēmas iespaidā (bet nevajag to tagad katrā komentā sasaistīt ar jau izspriesto kāzusu)
Ko domājat jūs? ka Tu neuzmanīgi lasīji tēmu.
Hmm. Nu jā...

Vai tiešām kvalifikācija jurists uzreiz atbrīvo no ikdienas rūpēm un sadzīviskām vajadzībām?
Domāju, ka dažos atsevišķos gadījumos tieši šī kvalifikācija novirza kādas rūpes konkrētā cilvēka ziņā.
Citādi... Es nez. Pat pavāram nevajadzētu būt tam vienīgajam, kas mājās vienmēr visiem ēst gatavo. Juridiskās štelles mājsaimniecībā ir retāk izmantojamas.

Ja esi juriste, tad jāvar pelnīt tā, kai spēj noalgot mājāzi.

ich

Tas kopuma ir labs jautajums,kas dod cilvekam tiesības neiesaistīties majas soli?
Defekti, kas padara fizisku iesaistīšanos neiespējamu. Bet arī tad, iespējams, iesaiste var būt, tikai citādā formātā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18376575