Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Galva

sanciitis

Sveiki. Man nenormāli dūc galvā. Liekas kā mašīnas motors rūktu. Brīžiem skaņa mainās. Vai kādam vēl tā ir?

Rae_Shh

Pieraksties pie LOR, lai paskatās austiņas.

Rae_Shh
Dzīvoju Īrijā un šeit lai tiktu pie LOR man būs jāgaida uj uj.

Modra

Labāk nevis LORs, bet otoneirologs, nezinu, vai Īrijā ir tāds speciālists. Visādā ziņā šajā gadījumā LORs var būt tikai kā papildspeciālists. Bet dzirde jāpārbauda, jā. Jātaisa magnētiskā rezonanse galvai, lai izslēgtu audzēju, jātaisa dopleris kakla asinsvadiem, lai saprastu, kā plūst asinis. Jātaisa mugurkaula izmeklējumi, jo arī var būt traucēta asins plūsma. Jātaisa analīzes uz holesterīnu, dzelzi, jo tas arī var dot. Jāmēra spiediens, jo tas arī var dot. Tur var būt miljons iemeslu, tai skaitā arī slavenā veģetatīvā distonija.

Iedvesmai par palasīt šo lapu. Ir viedoklis, ka ja neko neatrod, ar to jāsāk sadzīvot. Es vēl lasīju, ka ja šo izārstēs, dabūs Nobela prēmiju.

Modra
Tikko taisīju datortomogrāfiju galvai viss ok. Asins plūsmu baudīju pirms diviem gadiem viss ok. Asinsanalizes ok. Ir trešais mēnesis pēc dzemdībām,lietoju AD jo nenormāli jūtos. Trauksme, panikas lēkmes. Depresija utt.

Modra

sanciitis
nu lūk tev arī atbilde.

Arī depresijai un trauksmei ir cēloņi kas jānovēŗš.

Modra
Tad cik saprotu tā dūkoņa galvā ir uz nervu pamata?

Modra

sanciitis
es neesmu ārsts. Var LOR konsultāciju, vajag neirologa, arī tā psihiatra, kas izraksta AD. Ar visiem izmeklējumiem. Bet es domāju, ka, ja cilvēks nav vesels, tad viss kas var būt kā papildus simptoms.

Tas, ko es darītu - apstaigātu ārstus un tad mainītu vispār dzīvesveidu, ēdienkarti, vispār visu. Jo medikamentu pret to visu nav. Bet nezinu, vai depresijā esošs cilvēks to spēj un vai viņam vajag.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376581