Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā tad ir ar tiem pienākumiem mājās?

Nimesils

Manuprāt, vairāk mājās jādara tam, kurš ātrāk pārrodas no darba!!!

Ja atnāk pēc naktsmaiņas 7 jo rīta, tad jāgatavo 5 ēdieni un jāšrubī māja, pareizi?

Jauna ēra
Kādi pieci ēdieni? Pietiek, ka uzvāra olu vai uzmet kādu gaļas škēli uz pannas un viss. Salātus klāt. Vai arī vienkārši uzvāra zupu vairākām dienām un tad miers.

Papildināts 12.07.2018 19:18:

Nimesils
Un ja abi reizē pārrodas no darba, tad gatavo abi kopā.

BTango

Darbus dara tas, kuram gribas vai vajag. Vienalga, cikos atnāk mājās.

Ja esmu norāvusi vīrusu un no darba atprasos plkst14, tas nenozīmē, ka es ar savu šķidrinski tīrīšu māju un taisīšu ēst. Vīram vajag, vīrs taisīs. Nevajag - netaisīs.

BTango
Darbus dara tas, kuram gribas vai vajag.

Pareizi-kuram traucē. Ja netraucē-nedara neviens.

Vai tad dzīve sastāv no vieniem vienīgiem nosacījumiem, grafikiem un noteikumiem? Kopdzīve ir pielāgošanās, sadarbība, kopdarbs un prasme sajust i savas, i otra vajadzības, tas pats arī uz robežām, kādas nu tās katram ir. Tāpat vienmēr būs visādi izņēmumi, kur uz lapas vai mutiskā norunà ne vienmēr atrunās. Mana kopdzīve ir ar divciparu gadu skaitli, bet kaut kādas norunas un nosacījumi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. Viss pārējais ir atkarīgs no situācijas, noskaņojumiem un vēlmēm

DdDdD

Igata

Ja atnāk pēc naktsmaiņas 7 jo rīta, tad jāgatavo 5 ēdieni un jāšrubī māja, pareizi?

Kādi pieci ēdieni? Pietiek, ka uzvāra olu vai uzmet kādu gaļas škēli uz pannas un viss. Salātus klāt. Vai arī vienkārši uzvāra zupu vairākām dienām un tad miers.

Tu esi strādājusi naktsmaiņas? Manuprāt, parasti tas, kas ir bijis mājās pa nakti, sagaida pēc nakts maiņas to, kas nāk no darba, pirms pats iet uz darbu, gatavo sev brokastis un ari otrai pusei uzvāra olu vai uzmet kādu gaļas škēli uz pannas un viss. Salātus klāt .

DdDdD
Manuprāt, parasti tas, kas ir bijis mājās pa nakti, sagaida pēc nakts maiņas to, kas nāk no darba

Loģiski.

Cucamonga

Pati sevi sagaidu pēc nakts darba. Kad atbraucu vīrs jau darbā. Brokastis ir vīra darbs, pusdienas mans. Vakariņās ēdam to, kas ir atrodams mājās.

Man strādāju intensīvi, nav spēka tīrīt māju, to satītu, kad esmu mājās dienas 4, nekas nenotiks, galvenais, ka siltumā, paēduši un jumts virs galvas. Ja vīrs grib, var pats biežāk pastaigāt ar lupatu. Nekādu norunu mums nav, viss rit dabiski savu gaitu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Par tiem darbiem ļoti atgādināja šo video :

https://m.youtube.com/watch?v=odDbw9yLc7g

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376597