Pēc iepazīšanās

Buzii

Slēdza Buzii.

Jauns niks. Pirms apmēram 2 mēnešiem iepazinos ar vīrieti. Bija aktīva komunikācija ikdienā un pāris tikšanās nedēļā, dažreiz kopā nedēļas nogales. Viss bija ļoti labi, arī viņam viss patika (kā pats teica).

Bet tagad jūtu, ka interese no viņa puses ir atslābusi, jo vairs tik daudz/ bieži nekomunicē, ziņas arī ne tik kaislīgas vairs kā sākumā, satikties īpaši bieži arī neraujas bet drīzāk nodarbojas ar savām visādām lietām.

Tas tā normāli?

Sāku bik satraukties un aizdomāties, jo man viņš tiešām ļoti patīk..

Iepriekšējās attiecībās pēc 2 mēnešu pazīšanās mēs sākām dzīvot kopā..

Buzii
Tas tā normāli?
Ak, tas taču Tev viņam jāprasa! Varbūt viņam kaut kas noticis - darbā, ģimenē, ka'dam tuviniekam ar veselību kaut kas, nu mazums. Vai arī interese no viņa puses ir atslābusi.

Bet to neviens cits, izņemot viņu, nevar zināt.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

rojs2

cilvēks aizņemts darbos?

bet nu ja interese būtu, tad laiku atrast vienmēr var... lai gan arī ne vienmēr...

Here lies a complete and utter psychopath.

Varbūt viņam kaut kas noticis - darbā, ģimenē, ka'dam tuviniekam ar veselību kaut kas, nu mazums

Nē, nav nekas tāds noticis. Par visiem notikumiem viņš mani informē.

Nezinu.. laikam gribas dzirdēt, ka vīriešiem tā ir.. pāriet pirmā aizraušanās un "atgriežas pie saviem darbiem". Baidos viņam jautāt pagājuši 2 mēneši, negribas jau sākt kaut ko skaidroties..

Papildināts 07.08.2018 12:19:

bet nu ja interese būtu, tad laiku atrast vienmēr var... lai gan arī ne vienmēr...

Tieši tā. Aizņemtība nav nekāds attaisnojums. Arī agrāk bija aizņemts, bet uzrakstīt ziņu laiku atrada jebkurā "starpbrīdī"..

Alija

cilvēks aizņemts darbos?
Nav laika trūkuma, ir prioritātes.

Jā, es teiktu, ka interese iet mazumā. Tā notiek.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Esi pārliecināta, ka esi vienīgā? Varbūt kāda cita vēl ir, kas prasa savu daļu uzmanības?

Ja ir normālas attiecības, tad parasti neslēpj, ka kaut kas noticis - darbā, ģimenē, ka'dam tuviniekam ar veselību kaut kas,

Papildināts 07.08.2018 12:23:

Jā, es teiktu, ka interese iet mazumā. Tā notiek.
Jā, piekrītu. Un labi ka ātrāk to saprot, kamēr vēl neesi pārāk pieķērusies.

sniegpaarslinsh

..*viņi dejoja vienu vasaru!* (C) .. un vasaras mums īsas

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

pelēkā pele

es nesaprotu to virtuālo aktīva komunikācija ikdienā. Mani kaitina darba laikā, kad esmu ārā no privātās dzīves, ienākušas ziņas bez kāda nopietna iemesla, no sērijas - ak tu mana mīļā, domāju par tevi... Cita lieta, ja kas atgadījies. Bet jauniešiem jau laikam tas savadāk.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Ja ir normālas attiecības, tad parasti neslēpj, ka kaut kas noticis - darbā, ģimenē, ka'dam tuviniekam ar veselību kaut kas,

Neslēpj jau, stāsta visu, informē ko dara, kur ir, utt.

sniegpaarslinsh

pelēkā pele
..jau esi aizmirsusi, kā ir *lidot* kāC darbs, ja domas par viņu vien, par viņu...

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18377723