Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pigmentācijas plankumi

54321

Apm. pirms mēneša ievēroju, ka uz sejas divās vietās, zem abām acīm , parādījušies šie neglītie pigmentācijas plankumi. Gadi 30+ kā jūs domājat kosmetologs te var līdzēt , varbūt mēğināt kaut ko dabiskiem līdzekļiem darīt? Sakiet, kā cīnaties ar šiem plankumiem ( tām kurām tie ir)

Kapriza

54321
Rudenii vecot proceduuras, balinošās. Tagad nav jeegas.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Tad tu iesaki pie kosmetologa doties rudenī? Bet vai kosmetologs spēs tikt ar tiem galā? Vai tikai nedaudz pabalinās?

teite

54321
Ja zini vietu, kur metas plankumi, tad profilaksei var smērēt kosmētiskos līdzekļus, kad patedzeti tieši pigmentācijas pleķiem. Es lietoju dzintara serumu. Kamēr regulari lieto un vēl pretsauļošanas krēmu tajās vietās uzliek , ir ok. Bet tagad uz vasaras beigām jau piegriezies smēreties, attiecīgi pleķi arī ir, gan nav baigi redzami, jo seja nosauļota. Vajadzības gadījumā lietoju maskējošo zīmuli .

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

dundurs7777

Man divas draudzenes ,diemžēl nesekmīgi cinas ar šo Abas ir gājušas uz procedūrām pie kosmetologa ,bet ka pirmā pavasara saulīte ,tā atkal pleķi atpakal. Un abas lieto spf 50. Nezinu ,varbūt kaut kas efektīgs ir izdomāts ,arī labprāt dzirdētu ieteikumus.

Kaut kur lasīju, ka "brūnā" tipa cilvēkiem tie plankumi metas vairāk kā "gaišajiem".

Par kosmetologu nevaru izlemt vai ir jēga izmest naudu, bet pēc dundurs7777
teiktā , kosmetologs laikam nav tas kas līdz galam palīdzēs.

Tad variants ir lāzers... varbūt šo kāda ie mēģinājusi....

Pirmo reizi saskaros ar šo un tastiešām krīt acīs, jo ir izteikti zem abām acīm tumšie pleķi, nu dikti nesmuki

bet kā ar dabiskajiem līdzekļiem, kaut drusku palīdz?

RoseGarden

Pieredzes nav, bet viedoklis ir
Kosmetologa arsenāls noteikti ir stiprāks (un dārgāks) par dabiskajiem līdzekļiem, turklāt vasarā labāk nekādas ādas procedūras neveikt, bet gan smērēt pretsaules krēmu.
Man arī viens pleķis uzmeties, gan ne pārāk redzams, rudenī iešu pie dermatologa (ne kosmetologa), tad jau nākamvasar varēšu informēt par rezultātu.

insaidere

Man uz pieres katru vasaru pleķis veidojas (sākās vairākus gadus atpakaļ, man ir aizdomas, ka solārija dēļ ). Kosmetologs neko īsti palīdzēt nevarēja/nemācēja...

Šovasar ikreiz kā eju saulē smērēju uz pieres SPF 50. Tas palīdz, pleķis nav tik izteikts, kā citus gadus.

Papildus tam nesen nopirku ebay dermarolleri, jo lasīju atsauksmes, ka viņš palīdz arī pret pigmentācijas plankumiem. Esmu gan lietojusi tikai kādas 5 reizes, līdz ar to vēl grūti spriest.

"Mana" dermatologa viedoklis - pirmkārt jāizvairās no saules. Principā. Otrkārt - saules krēms jebkurā gadījumā. Kādreiz viņa ieteica spf50, turklāt konkrētu brendu no aptiekas. Tagad esot pētījumi, ka 30 no 50 būtiski neatšķiroties. Bet - pigmentu gadījumā krēmu īpaši vasarā sanāk smērēt daudz un bieži, tāpēc viņasprāt jāizvēlas saudzīgāks ādai. Man viņa iesaka eko krēmus ar cinka oksīdu (tas atstaro). Par lāzerprocedūrām konkrētā daktere ļoti skeptiska. Jo - ja pareizi saprotu - tiek noņemtas ādai virsslānītis, tas pigments, bet cēloņi jau nemainīsies - nākamajā vasarā pigments atkal veidosies. Tagad vakaros lieku arī balinošu krēmu, bet efektu neredzu gan.

Papildināts 10.08.2018 10:23:

Mana pieredze rāda, ka spf+cepure ar nadziņu pēc iespējas būtiski mazina pleķus, salīdzinot ar laiku, kad nelietoju ne vienu, ne otru.

teite

54321
Vienu brīdi pēc ieteikuma ķēmojos ar citronu,jēga nekāda.

Papildināts 12.08.2018 23:19:

54321
Vienu brīdi pēc ieteikuma ķēmojos ar citronu,jēga nekāda.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18377787