Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ausu caurduršana zīdainim

Solan

Kur Rīgā zīdainim var izdurt caurumiņus ausīs?

zemudensroze

Priekš kā?

zemudensroze,

Ja atbildēšu uz Jūsu jautājumu, ieteiksiet kur to var izdarīt?

sunusene

Mani arī interesē, priekš kam tas vajadzīgs. Vai vispār pēc likuma drīkst otram cilvēkam bez viņa piekrišanas durt kaut kur caurumus?

Kapriza

Uzactinas negrib maamiņa ietetoveet? Vai tuneliiti ausiu, degunaa? Varbuut sagaidiit beerna 1.klasi vismaz un apjautaaties? Pirms spokot beernu.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Danica

Solan
Nācu, lai pateiktu, ka tūlīt Tevi noēdis bez sāls, bet skatos, ka jau ir iecirtušas zobus .

Kas vainas auskariņiem? Nepazīstu nevienu sievieti, kurai nepatīk savi caurumi ausīs, bet zinu vairākas, kuras jau pieaugušā vecumā ilgi nevarēja saņemties aiziet līdz kosmetologam vai joprojām tā arī nav saņēmušās. Bail.

Pirms spokot beernu
Šo tekstu var piemērot arī ratiņiem, rāpulīšiem, drēbītēm, matu gumijām, rotaļlietām, istabas mēbelēm....visam, kas iegādāts pēc vecāku gaumes. Ne jau visas ir apveltītas ar stila izjūtu un gaumi.

Biju jau aizmirsusi, ka tā kāds vēl mūsdienās zīdaiņiem ausis caurdur. Ļoti, ļoti sen neesmu redzējusi, ka kādam būtu. Man tā neliekas laba ideja, jo katrs pušums ir risks iekaisumam, ar auskariem ausis nav ērti gulēt un attiecībā uz bērniem -viņi taču dauzās nedomājot par to vai auskars kaut kur neaizķersies

Papildināts 09.08.2018 21:46:

Man liekas normāls vecums auskariem ap skolas vecumu.

Kapriza

dreamgirll
Man ar taa skiet, tad meitenes saak puceeties, saak apzinaaties savu sievišķo pusi. Un ir arī savs viedoklis par to.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

zemudensroze

Solan

Jā, varu pateikt, ka katrā skaistumkopšanas salonā, bet lieks risks, ka iešaus ne tur, jo bērns brēks un grozīsies. Pēc tam zīdaiņa maigā ādiņa pūžņos un auss nāks gabaliem kopā ar auskaru. Nu tad priekš kā?

Papildināts 11.08.2018 22:21:

Asā iešaujamā auskara nagla dursies kaklā...

Papildināts 11.08.2018 22:23:

Vai galvā, nu kur sanāks. Ja izķemerēs auskaru no auss, bāzīs mutē

Papildināts 11.08.2018 22:35:

Nu tā ap 4 5 6 gadi būtu labāks vecums, ja meitene būs tāda, kam patīk pucēties

Ja jau katrā salonā to darītu, tad es te neko nejautātu.

Un vispār, zīdaiņu/ bērnu auskariņi ir ar speciālu aizdari, kas nav asi un nekur neduras. Un bērns tik viegli tos nevar izknibināt laukā.

Interesants pieņēmums, ka ausis noteikti pūžņos, ja pareizi kopj, nav kam pūžņot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18377815