Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kapēc vīriešiem patīk blondīnes

Kundalini

Kundalini

kapēc vīriešiem patīk blondīnes

vai tas jūs nebesī, ka jākrāso mati ar ūdeņraža pārskābi

BLOGS :  http://ej.uz/o7vw

Trīne

Pēdējā karstā diena? Kādam jau sākusies?

Kapriza

Kundalini
Kas to teica? Maneejam tumsmates patīk..un zinu daudzus, kas karstu čurā par gariem tumšiem matiem.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Undomiel

Es nemūžam nekrāsotu matus tikai tāpēc, ka vīrietim klikšķis uz balinātām kodeļām. Krāsoju, jo pati tā gribu.

Undomiel
Diez vai tu ar tādu vispār satiktos. Jo ja viņam klikšķis uz balinātām kodeļām. viņš uz tevi vispār neskatītos.

Laikam tāpēc ka rasisti.

Kundalini

laikam tapēc, ka īstas ārietes, pilnvērtīga rase, labi gēni

BLOGS :  http://ej.uz/o7vw

Pēc psīchologu teorijām .

Papildināts 10.08.2018 10:30:

Blondīnes šķiet mīlīgākas un draudzīgākas, resp. no blondīnēm vīrieši vienkārši mazāk baidās

Undomiel

jonis
Ne gluži. Kā reiz bija viens kadrs, kuru apmierināja viss, izņemot manu matu krāsu, un viņš gribēja, lai es tos izbalinu. Tāpēc es tik pārliecinoši varu teikt par sevi - nemūžam, runčuk

Kāpostgalva

starix
tā varētu būt. lai gan ... tas iespaids tāds stipri mānīgs varētu būt.

bet .. es personīgi laikam nepazīstu nevienu sievieti, kura balina matus tāpēc, lai patiktu večiem. (nu, ir jau varbūt profesijas, kur jābalina arī veču dēļ).  balina tāpēc, ka pašas tā labi jūtas, un parasti jau no dabas nav izteiktas tumšmates. tumšmatēm tomēr atšķiras arī sejas vaibsti - dabiskajām blondīnēm, manuprāt, tādi maigāki. ja es savus tumši brūnos izbalinātu, manuprāt, es izskatītos pēc raganas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18377847