Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens/ziemas mode..

coffe

Sapratu,ka skapis tukšs bet aukstums tuvojas un tā vajadzētu papildināt garderobi, bet ar ko īsti nezinu. mēģināju google meklēt ,bet ne īpaši padevās meklējumi.. varbūt varat ieteikt,kur var apskatīties,rast iedvesmu ,bet tādiem normāliem cilvēkiem ( 40+) ne augsto modi

babydoll

klasika -ja negribi gerbties 80, 90 gadu stila

veikalos neka cita nav..

babydoll
atvaino, nesapratu tavu ieteikumu

Paskatīties googlē ir viens, bet otrs, kas reāli pieejams veikalos. Un realitāte ir tuvu tam, ko babydoll raksta - izvēle starp šobrīd aktuālo jauniešu modi, un klasiku. Protams, var sakombinēt kaut ko, kas izskatās labi un moderni arī no tā, kas pieejams. Bet tur der klejojieni pa veikaliem drīzāk, nevis googlēšana. Aktuālo ļoti viegli ir noskaidrot, ieejot Pinterestā un ierakstot kaut vai "autumn 2018 trends" vai "outfit". Izskatās, ka joprojām topā oversized opīšu mēteļi un īsas bikses ar applēstiem galiem

Papildināts 12.09.2018 12:35:

Šitā tu gan jau negribēsi,

Gorgeous 123 Awesome Winter Outfits To Update Your Work Wardrobe #women fashion # via http://glitterous.net/2018/07/123-awesome-winter-outfits-to-update-your-work-wardrobe/

Vaarna

Li_li
Eh...būtu es jaunāka, arī tā ģerbtos

Li_li
ne tieši, bet līdzīgi brīvajā laikā ģērbjos

Vaarna
tas tāds smags jautājums , līdz cik gadiem drīkst tā ģērbties?

Nav jau tā laika, lai ilgi vazātos pa veikaliem. Vakar dažus tuvākos izstaigāju, noskatīju,ka varētu garo jaku ķipa kardiganu nopirkt siltumam Tādu mētelīti kā Li_li ieliktajā bildē ar varētu, ja atrastu vieglu , mīkstu un tomēr cik ne cik formīgu...

Vaarna

coffe
Es, protams, neesmu nekāds modes guru (pati vēl esmu sava stila meklējumos), bet itāļu lapas izmet apmēram šo (vēlāk centīšos ielikt galerijā vairāk,šobrīd nez kāpēc nesanāk):

coffe
tas tāds smags jautājums , līdz cik gadiem drīkst tā ģērbties?

Līdz cik gribas ? Nu, labi, es teiktu, - līdz cik figūra un izskats atļauj. Būsim godīgi - tie oversaizotie drēbji izskatās ne pārāk uz apaļīgiem cilvēkiem.

Man uz sitienu nāk prātā Instagrama konts pchelabee, - tā ir dāma no LV, somu dizainere, viņa vecumā izskatās ap 40, bet stils viņai izteikti jauneklīgi hipsterīgs un jāsaka, ka izskatās super! Tātad, ja figūra un kopējais stils ļauj, tad var būt ļoti smuki. Ja nav slinkums, vari pameklēt.

Vaarna
Kādēļ tu tā nevarētu? Cik esi te bildes likusi tu kāreiz esi no tām, kas pilnīgi mierīgi tā var ģērbties.

Vaarna

Mūsdienās pieeja modei ir pietiekami demokrātiska, lai ievērotu kaut kādus striktus nosacījumus katrai vecuma grupai. Es domāju, ka jāņem vērā gan iekšējās izjūtas, gan auguma parametri, gan dzīvesstils. Kaut gan ir stilisti, kas tomēr iesaka nepaļauties tikai uz labu augumu (ja līdzinies, piem, 20gadniecei) un piemeklēt tomēr atbilstošu apģēbu savam vecumam (kaut, protams, šai gadījumā izvēle ir brīvāka). Bet Itālijā vispār uz modi skatās diezgan radoši, un, vismaz cāli palasot, liekas, ka LV tomēr tam visam pieiet daudz konservatīvāk.

Papildināts 12.09.2018 13:45:

kristala
Laikam tāpēc jau es jūtos šai brīdī tā kā drusku pazaudējusies. Jā, augums it kā atļauj, bet iekšēji es nepavisam vairs nejūtos kā 20gadniece! Man laikam kaut kada krīze uznākusi, gribas visu veco prom un sākt veidot garderobi no jauna

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379313